Azarath Metrion Zinthos
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 hihi, putine nebunii nu stricaaa.

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Crocevia di amore.

Crocevia di amore.


Mesaje : 953
Data de inscriere : 18/12/2011
Localizare : Printre randuri.

hihi, putine nebunii nu stricaaa. Empty
MesajSubiect: hihi, putine nebunii nu stricaaa.   hihi, putine nebunii nu stricaaa. EmptyJoi Apr 17, 2014 11:16 am

Rorhi n'avusese o zi asa de geniala, insa pe drum spre casa incerca sa.si alunge din cap toate problemele de peste zi. Isi uitase umbrela de dimineata si acum era nevoit sa mearga mai bine de 7km pe jos.totusi asta nu.i displacea. Astepta doar sa se incalzeasca putin alaturi de ea, de cea pe care si.o dorise langa toata ziua, sa'i gateasca putin si apoi sa se odihneasca. Drumul dura infernal de mult iar ploaia il udase pana laa hainee.cand ajunse scoase cheile si intra.lumina era stinsa si nu se auzea niciun zgomot
Sus In jos
https://ruffssilalysidulce.forumgratuit.ro
Zombie.

Zombie.


Mesaje : 286
Data de inscriere : 26/12/2011
Varsta : 27

hihi, putine nebunii nu stricaaa. Empty
MesajSubiect: Re: hihi, putine nebunii nu stricaaa.   hihi, putine nebunii nu stricaaa. EmptyJoi Apr 17, 2014 11:24 am

Il tinu grijuliu de mana. Incepu sa ploua torential, brusc, asa cum era in orice zi normala din Anglia. Ura locul acesta. Venise in Europa doar pentru a detine un anumit parteneriat de afaceri cu un personaj care traia in centrul Londrei. Destinul, il Aduse pe R in calea destinului sa, si nu te poti impotrivi lucrurilor de genul. Balerinii ei alunecosi, nu faceau fata, iar... cand ajunse aproape de casa, urcand brusc scarile si nedandu-si seama de rapiditatea pe care o aborda, ei bine... Simtii cum se dezechilibra chiar pe scari si nu apuca sa se tina de nimic, *pupat podeaua cu nasu*
Sus In jos
Mc.Dreamy

Mc.Dreamy


Mesaje : 869
Data de inscriere : 18/12/2011
Varsta : 27
Localizare : Wonderland

hihi, putine nebunii nu stricaaa. Empty
MesajSubiect: Re: hihi, putine nebunii nu stricaaa.   hihi, putine nebunii nu stricaaa. EmptyJoi Apr 17, 2014 11:32 am

In timp ce isi aduna toate boarfele, auzi telefonul cum suna. Nu stia cum sa reactioneze, stia deja ca ei doi aveau sa intre in apartament din minut in minut.
La naiba, am dormit prea mult. Cu brutalitate arunca in poseta toate lucurile pe care le avea. Vazu pe masa un teanc subtire de bani, isi clatii ochi cu ei incercand sa numere. Intr-un final se dadu batuta gandindu-se ca erau toti de care avea nevoie. Intre timp se imbraca cu hainele ei zdrentuite ce le avea inca din seara trecuta. Cu mici miscari incerca sa deschida usa insa aceasta era blocata. Trebuia sa fi inchis el cand plecase. Incepu sa se panicheze si nu se putea gandi ce sa faca.
Sus In jos
Crocevia di amore.

Crocevia di amore.


Mesaje : 953
Data de inscriere : 18/12/2011
Localizare : Printre randuri.

hihi, putine nebunii nu stricaaa. Empty
MesajSubiect: Re: hihi, putine nebunii nu stricaaa.   hihi, putine nebunii nu stricaaa. EmptyJoi Apr 17, 2014 11:38 am

Rorhi intra in casa, nu stia ce avea sa gaseasca si nu era pregatit pentru alte incurcaturi. Se uita in urma spre cea care se impiedica si.o ajuta sa se ridice. Se vedea ca este cu adevarat obosita si.o conduse spre usa. Mai facu cativa pasi si se lovi cu brutalitate de'un corp rigid.stia despre cn eraa vorba.
-ascunde'te inaintevsa aprind lumina! Ii sugera putin stresat de situatie
Sus In jos
https://ruffssilalysidulce.forumgratuit.ro
Zombie.

Zombie.


Mesaje : 286
Data de inscriere : 26/12/2011
Varsta : 27

hihi, putine nebunii nu stricaaa. Empty
MesajSubiect: Re: hihi, putine nebunii nu stricaaa.   hihi, putine nebunii nu stricaaa. EmptyJoi Apr 17, 2014 11:52 am

Isi indrepta lent spatele, si incerca sa stranga toate lucrurile ce cazusera din plasa ce o avuse in mana. Da' fusese la cumparaturi, iar R o luase de pe drum, ducandu-se amandoi acasa intr-o plimbare, nu prea bine primita, deoarece umbrele lor, cam... lipseau. Toara era umeda, simtea cum hainele ude i se lipesc de corpul ei race si incepu usor sa tremure.
- Aprinde te rog caldura si apa calda, am nevoie de un dus! spune, dintii zbatandu-se in gura sa, si incerca sa se indrepte, dupa ce luase toate fructele imbrastiate pe toata suprafata.
Sus In jos
Mc.Dreamy

Mc.Dreamy


Mesaje : 869
Data de inscriere : 18/12/2011
Varsta : 27
Localizare : Wonderland

hihi, putine nebunii nu stricaaa. Empty
MesajSubiect: Re: hihi, putine nebunii nu stricaaa.   hihi, putine nebunii nu stricaaa. EmptyJoi Apr 17, 2014 11:59 am

Cand R. se trantise in ea, realiza ca nu are tocurile in picioare si se dadu trei pasi inapoi. Nici nu il baga in seama insa cu grija reusi sa le ia de pe jos, incercand sa se grabeasca in camera alaturata. Apoi totusi, se razgandi, ce putea ea sa piarda? Nu avea chef de joaca, isi terimna treaba, nu avea sa minta pentru un soarece cu care se juca. Ea isi indeplinise misiunea de a spiona pe cineva pentru el, ramase peste noapte la el, in timp ce prietena lui era in oras. Asa ca nu avea de ce sa se ascunda. Cu o mica miscare se intoarse si i zambi in fata, in timp ce isi aranja parul blond si scurt.
- Hai mai, gasesti tu ce sa i explici. Cu lejeritate se aseza picior peste picior pe scaunul ce se afla la pultul ce facea legatura cu bucataria. Fata aceea intra in casa vorbind cu dansul, care nu i prea dadea atentie.
Sus In jos
Crocevia di amore.

Crocevia di amore.


Mesaje : 953
Data de inscriere : 18/12/2011
Localizare : Printre randuri.

hihi, putine nebunii nu stricaaa. Empty
MesajSubiect: Re: hihi, putine nebunii nu stricaaa.   hihi, putine nebunii nu stricaaa. EmptyJoi Apr 17, 2014 12:08 pm

-Te rog, discutam in cateva minute doar ... doar nu vreau o alta incurcatura cu ea in noaptea asta, ii sopti incet. Si apoi se misca sa deschida lumina. Se gandea doar la acel dush poate alaturi de ea, de atingerea trupurilor salee si'un moment de relaxare.
O indruma spre dush si'i promise ca se intoarce imediat doar sa'l astepte si se intoarse la bucatarie.
- ai aflat ceva noua? Intreba lejer ca si cum abordase alt aer fata de momentul precedent
Sus In jos
https://ruffssilalysidulce.forumgratuit.ro
Zombie.

Zombie.


Mesaje : 286
Data de inscriere : 26/12/2011
Varsta : 27

hihi, putine nebunii nu stricaaa. Empty
MesajSubiect: Re: hihi, putine nebunii nu stricaaa.   hihi, putine nebunii nu stricaaa. EmptyJoi Apr 17, 2014 12:11 pm

Ajunse in baie, si-n treacat lasase sacosa pe podeaua din casa. Simti cu mainile lui se imprintau pe hainele sale umede, astfel, pulsandu-le usor pe pielea ei. Un val imbacsit o cuprinse, inse era atfel, era putin dezmortita in incapere.
Nu stia ce-l apucase, si incepu usor sa-si prinda parul si sa-si dezbrace materialu incomod si rece de pe ea.
Sus In jos
Mc.Dreamy

Mc.Dreamy


Mesaje : 869
Data de inscriere : 18/12/2011
Varsta : 27
Localizare : Wonderland

hihi, putine nebunii nu stricaaa. Empty
MesajSubiect: Re: hihi, putine nebunii nu stricaaa.   hihi, putine nebunii nu stricaaa. EmptyMar Apr 22, 2014 8:11 am

Isi aseza ochelarii de soare de parca abia intrase in casa, cand colo ea se jucase cu puful in urma noptii precedente. Zambetul malefic iesi la iveala si il batu prieteneste pe obraz cand el i adresa intrebarea.
- Hm, stii ca eu nu vin cu mana goala. Il saruta apasat simtitind ca el nu e chiar in tema pentru asta insa nici inapoi nu se dadu. E in New York baiatul nostru. Apoi se retrase. Nu vroia sa faca o faza in fata prietenei lui.
Sus In jos
Crocevia di amore.

Crocevia di amore.


Mesaje : 953
Data de inscriere : 18/12/2011
Localizare : Printre randuri.

hihi, putine nebunii nu stricaaa. Empty
MesajSubiect: Re: hihi, putine nebunii nu stricaaa.   hihi, putine nebunii nu stricaaa. EmptyMar Apr 22, 2014 9:56 am

Rorhi nu era chiar asa de bine in seara aia, si pe moment uitase ca prietena lui era in dush si ca probabil il astepta de multa vreme. Totusi pe moment se razgandi, vroia sa afle mai multe despre micutul lor omuletz cautat. Asa ca inchise usa cu cheia, aseza un scaun in fata ei si se aseza acoloo invers si-o privi curios.
-Spune-mi mai multe! Spune-mi ce cautai aici in noaptea asta defapt! In afara faptului caa aveai de dat vesti!ii zise serios aducandu-si acum aminte si de micutul sarut de mai devreme.
Sus In jos
https://ruffssilalysidulce.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





hihi, putine nebunii nu stricaaa. Empty
MesajSubiect: Re: hihi, putine nebunii nu stricaaa.   hihi, putine nebunii nu stricaaa. Empty

Sus In jos
 
hihi, putine nebunii nu stricaaa.
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Azarath Metrion Zinthos :: x OLD RPG FANS x :: Haunted House :: Alte locatii din casa-
Mergi direct la: