Azarath Metrion Zinthos
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Again.Part2

In jos 
AutorMesaj
Crocevia di amore.

Crocevia di amore.


Mesaje : 953
Data de inscriere : 18/12/2011
Localizare : Printre randuri.

Again.Part2 Empty
MesajSubiect: Again.Part2   Again.Part2 EmptySam Ian 07, 2012 11:43 am

Aleks statea privind-o bland dupa ce ii mai dadu un pupic dulce.
-S-ar putea sa ascunzi multe, April!ii zise usor si pufni si isi baga si el usor manuta lui cumintica prin bluzita sa si scapa la scurt timp de ea. Rezolva usor totul inafara de lenjerie,de care pentru moment nu se atinse.
Sus In jos
https://ruffssilalysidulce.forumgratuit.ro
Vizitato
Vizitator




Again.Part2 Empty
MesajSubiect: Re: Again.Part2   Again.Part2 EmptySam Ian 07, 2012 11:57 am

Fiecare atingerea de'a lui Aleks o facu sa se cutremure usor.Zambi dar nici ea nu stia ce putea sa semnifice acel zambet dulce-acrisor.Mintea lui April era foarte dezvoltata,avea acea capacitate de a de gandii la 100 de lucruri deodata si sa nu uite de niciunul.
-Mrrr!Aleks dar tu nu ma recunosti absolut deloc!
Il inpinse intr'o groapa unde ar fi trebuit sa fie un mormant,dar spre fericirea ei era doala,iar aceasta se pusese peste el.Sarutantul atat cu pasiune cat si cu o perversitate extrema.In timp ce scapau si de celelalte lucruri nefolositoare (:-'')
Sus In jos
Crocevia di amore.

Crocevia di amore.


Mesaje : 953
Data de inscriere : 18/12/2011
Localizare : Printre randuri.

Again.Part2 Empty
MesajSubiect: Re: Again.Part2   Again.Part2 EmptySam Ian 07, 2012 12:09 pm

Era randul lui sa faca ah..si uhh, de data aceasta? Nu riposta cand il arunca in groapa aceea goala, spera doar sa nu ramana pe acolo prea mult timp..eventual putin inchisi.
-Am uitat sa iau notite, imi pare rau, ii zise zambind nebun intorcandu-se spre ea in timp ce o saruta pasional. Si atunci manutele lui ii atinsera usor corpul coborand tot mai jos o data cu tot corpul sau.
Sus In jos
https://ruffssilalysidulce.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Again.Part2 Empty
MesajSubiect: Re: Again.Part2   Again.Part2 Empty

Sus In jos
 
Again.Part2
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Azarath Metrion Zinthos :: x OLD x :: arhiva // all rp fans-
Mergi direct la: