Azarath Metrion Zinthos
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 * and they lived happily ever after

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Zombie.

Zombie.


Mesaje : 286
Data de inscriere : 26/12/2011
Varsta : 27

* and they lived happily ever after Empty
MesajSubiect: * and they lived happily ever after   * and they lived happily ever after EmptySam Apr 28, 2012 10:56 am

--- dupa zece ani ---
* *** *
A primit intr-o zi o invitatie la nunta lui Abbie, sora sa si Jack un vechi... amic. Azi era ziua ceea mare, nu avea cum sa lipseasca de la cel mai special eveniment al surori ei. Se imbraca, (evitati-o pe tipa din dreapta) si pleca la eveniment. Era in Caraibe cand aceasta primi scrisoarea pentru ca rupse orice legatura cu trecutul sau, sau familia ei. Ajunse in locul in care se petrecea evenimentul, fiind o zi insorita si calduroasa de iunie. Isi parca masina alaturi vilei, si cobora din masina.
Sus In jos
Mc.Dreamy

Mc.Dreamy


Mesaje : 869
Data de inscriere : 18/12/2011
Varsta : 27
Localizare : Wonderland

* and they lived happily ever after Empty
MesajSubiect: Re: * and they lived happily ever after   * and they lived happily ever after EmptySam Apr 28, 2012 11:00 am

Fericita dar nu prea, totusi.. era ziua ce-a mare. Nu stia dece sa se mai apuce, isi alese rochia si decorurile dar nimic nu era cum trebuie. Dadea afara indicatii la echipa ce organiza. Vazu o masina care parca la ei in fata. Zambii cand o vazu pe Rhea. Le facu semn sa se descurce repede iar cu rochia ei mulata alba facu pasi in spre ea. Inca nu purta ce-a de mireasa.
- Buna. Spuse zambind luand-o strans in brate.
Sus In jos
Crocevia di amore.

Crocevia di amore.


Mesaje : 953
Data de inscriere : 18/12/2011
Localizare : Printre randuri.

* and they lived happily ever after Empty
MesajSubiect: Re: * and they lived happily ever after   * and they lived happily ever after EmptySam Apr 28, 2012 11:01 am

Jack nu se intalni deloc cu Abbie in dimineata aceea. Era o zi speciala poate pentru el. La inceput cand se intalnisera nu crezuse ca aveau sa se casatoreasca. Nu dupa toate cele intamplate. Inca mai era in camer, imbracat in pijamale . Avea sa o vada pe Abbie curand si probabil si pe ceilalti. In unele privinte nu era chiar asa de sigur. Nu era chiar deloc sigur de ceea ce se intampla azi. Se ridica din pat si incepu sa se imbrace, sa se aranjeze...sa se pregateasca atat fizi ca cat si sufleteste pentru asta.
Sus In jos
https://ruffssilalysidulce.forumgratuit.ro
Zombie.

Zombie.


Mesaje : 286
Data de inscriere : 26/12/2011
Varsta : 27

* and they lived happily ever after Empty
MesajSubiect: Re: * and they lived happily ever after   * and they lived happily ever after EmptySam Apr 28, 2012 11:11 am

O lua in brate, spunandu-i la ureche ca-i parea rau. Chiar asta simtea, o dezamajire de sine interioara pe care i-o admise si ei.
- Mi-ai lipsit, pitico! a zis ea, dezlipindu-se de ea si privind cateva clipe decorurile... care inca erau zidite de acei oameni pana la perfectiune, si nu mai le trebuia mult ca sa atinga acest punct.
- Deci, unde e cumnatul meu? A intrebat, pe un ton cald, zambitor lasandu-si cateva clipe mana prinsa de a ei. Spera ca aceasta decizie sa o faca fericita, si sa se simta pe deadreptul implinita.


Ultima editare efectuata de catre Runtek. in Sam Apr 28, 2012 11:20 am, editata de 2 ori
Sus In jos
Mc.Dreamy

Mc.Dreamy


Mesaje : 869
Data de inscriere : 18/12/2011
Varsta : 27
Localizare : Wonderland

* and they lived happily ever after Empty
MesajSubiect: Re: * and they lived happily ever after   * and they lived happily ever after EmptySam Apr 28, 2012 11:14 am

I zambii fericita ca o vedea, insfarsit. Desii.. i cam pieri zambetul atunci.
- Da.. E sus, se imbraca. Haide sa mergem, iti voi arata locurile.
O lua de brat incet, si mergeau in spre altar si florile de pe langa scaunele asezate in gradina lor imensa.
Oameni inca lucrau la acele decoruri minunate.
- Va trebui sa ma ajuti sa incap in rochia aia. Spuse razand.
Isi aminti ca il invitase si pe Shan, dar nu i spuse inca.
- Vine si Holden, spuse zambind. Cred ca deja a ajuns.
Sus In jos
Crocevia di amore.

Crocevia di amore.


Mesaje : 953
Data de inscriere : 18/12/2011
Localizare : Printre randuri.

* and they lived happily ever after Empty
MesajSubiect: Re: * and they lived happily ever after   * and they lived happily ever after EmptySam Apr 28, 2012 11:18 am

Jack.
Se imbraca destul de rapid si se aranja. Nu era nimeni venit din cate stia el, dar probabil sosisera unii. Se privi pentr ultima oara inainte de nunta, in oglinda si apoi iesi afara. Ii vedea pe toti cum incercau sa termine ultimele pregatiri si ceva mai tarziu o zari pe Abbie cu Rhea. Facu cativa pasi si se apropie de ele, azindu-le vorbind.
-Rhea astazi nu-ti dau voie sa o rapesti prea mult, zise facand o gluma inofensiva apoi o privi zambind pe Abbie.
Chiar si fara rochie arata minunat in clipa aceea. Nu stia daca sa inttrebe despre ceilalti, Abbie stia lista invitatilor....el uitase sa se uite pe ea.
Sus In jos
https://ruffssilalysidulce.forumgratuit.ro
Zombie.

Zombie.


Mesaje : 286
Data de inscriere : 26/12/2011
Varsta : 27

* and they lived happily ever after Empty
MesajSubiect: Re: * and they lived happily ever after   * and they lived happily ever after EmptySam Apr 28, 2012 11:24 am

De curand, venise langa ele si Jack, Rhea ramanand impresionata de aspectul lui, bine pus la punct.
- Presupun ca nici tie nu sta prea rau, Jackie. Imi pare bine sa te revad! Ii spuse, lasand-o pe Abb de mana pentru a-i da voie lui Jack sa-i tina locul ei.
- Sa stii ca, eu nu am sa execut scene de rapire in aceasta seara, sau mai bine zis, zi... pentru ca nu am de ce sa fac asta. Continuase ea, avand pe chip un zambet mic.
Sus In jos
Mc.Dreamy

Mc.Dreamy


Mesaje : 869
Data de inscriere : 18/12/2011
Varsta : 27
Localizare : Wonderland

* and they lived happily ever after Empty
MesajSubiect: Re: * and they lived happily ever after   * and they lived happily ever after EmptySam Apr 28, 2012 11:28 am

Nu vroia sa intre in detalii despre iubirea lor, si cum decurse totul. Ea tot nu putea sa treaca peste cele intamplate. Dar macar incerca...
Se facu ca ploua cand o lua Jack de mana dar inca o avea intr-a lui.
Il privi pe Jack in ochi.
- Am invitat niste vechi prieteni, in plus. Pe locurile din fata. Zambi larg. Sper sa ajunga si ei...
Isi intoarse privirea in spre Rhea, dar cand sa spuna ceva il vazu pe Holden ca aparu.
- Heeei, spuse razand mergand incet dar totusi repede si il lua strans in brate. Imi place costumul. Il privi din cap pana in picioare.
Sus In jos
Crocevia di amore.

Crocevia di amore.


Mesaje : 953
Data de inscriere : 18/12/2011
Localizare : Printre randuri.

* and they lived happily ever after Empty
MesajSubiect: Re: * and they lived happily ever after   * and they lived happily ever after EmptySam Apr 28, 2012 11:35 am

Jack.
Privi spre Rhea tot tinand-o in gluma:
-Iti faci o echipa intreaga ca este sub protectie la noapte, deci vei avea nevoie de multe ca sa o rapesti, ii zise din nou razand apoi adauga: Vezi sa nu ceri multe ca pe urma nu ti se da.
Ii dadu drumul lui Abbie cand il zari pe Holden:
-Hmm se pare ca au inceput sa apara, sopti completand ceea ce zisese Abbie.
Jack incerca pe cat posibil sa se poarte normal, ca si cum ei erau cu adevarat bucurosi de ziua aceea. Asa ar fi treuit sa fie.
Sus In jos
https://ruffssilalysidulce.forumgratuit.ro
Zombie.

Zombie.


Mesaje : 286
Data de inscriere : 26/12/2011
Varsta : 27

* and they lived happily ever after Empty
MesajSubiect: Re: * and they lived happily ever after   * and they lived happily ever after EmptySam Apr 28, 2012 11:38 am

Zambi usor cand Holden isi facuse aparitia si merse spre el, pentru a-l imbratisa.
- Ce faci, nu ne-am vazut de mult timp! ii spuse ea inca tinandu-l in brate. Se desprinse de el si o privi scurt pe Abbie.
- Poate o rapesc pe Abb, ajutata de Holden, ce zici? il intreba ea pe un ton glumet si continua sa-l priveasca, bland.
Sus In jos
Mc.Dreamy

Mc.Dreamy


Mesaje : 869
Data de inscriere : 18/12/2011
Varsta : 27
Localizare : Wonderland

* and they lived happily ever after Empty
MesajSubiect: Re: * and they lived happily ever after   * and they lived happily ever after EmptySam Apr 28, 2012 11:41 am

Holden.
Le zambi larg la amandoua, dar cand fu intrebat nu stia exact ce sa i raspunda.
- Cu.. Shan. Am fost in L.A. I zambi, dar schimba subiectul rapid.
Il privi pe Jack.
- And here is my man, spuse razand intinzandu-si mana.

Abb.
Zambi cand auzi, stia ca avea o surpriza pentru Rhea.
Privi prin jur iar invitatii deja apareau.
- Rhea hai sa ma ajuti sa ma imbrac, spuse razand.
O lua de mana si incerca sa fuga pe tocurile alea pana in casa.
Ajunse in camera ei, si rochia ei lunga din matase era puse pe un suport.
- Cum ti se pare? Spuse cu mainile la spate.
Sus In jos
Crocevia di amore.

Crocevia di amore.


Mesaje : 953
Data de inscriere : 18/12/2011
Localizare : Printre randuri.

* and they lived happily ever after Empty
MesajSubiect: Re: * and they lived happily ever after   * and they lived happily ever after EmptySam Apr 28, 2012 11:46 am

Jack.
Le lasa pe fete sa se duca ..sa o pregateasca pe Abbie si se lua in vorba cu Holden:
-Hei tu nu te-am avuzt de ceva vreme. Pe unde umblarati prin alte parti?intreba curios.
-Spune-mi ca l-ai adus si pe el cu tine, impreuna cu ceilalti!ii zise usor.
Sus In jos
https://ruffssilalysidulce.forumgratuit.ro
Zombie.

Zombie.


Mesaje : 286
Data de inscriere : 26/12/2011
Varsta : 27

* and they lived happily ever after Empty
MesajSubiect: Re: * and they lived happily ever after   * and they lived happily ever after EmptySam Apr 28, 2012 11:49 am

Il auzi pe Holden insa... acel zambet ii pieri de pe chip si merse cu Abbie in camera, avand un chip usor inexpresiv. Zambi putin fortat, insa isi reveni si ii spuse:
- AWWW, e perfecta! ii spuse sincer, privind rochia minunata.
- Deja mi te imaginez cu ea pe tine! I se adresase pe un ton incet, chicotind usor dupa.
- Hai sa te ajut, luase aceea rochie in mana, mergand cu Abbie spre un loc mai retras din camera.
Sus In jos
Mc.Dreamy

Mc.Dreamy


Mesaje : 869
Data de inscriere : 18/12/2011
Varsta : 27
Localizare : Wonderland

* and they lived happily ever after Empty
MesajSubiect: Re: * and they lived happily ever after   * and they lived happily ever after EmptySam Apr 28, 2012 11:53 am

Holden.
- Shh! Asta e surpriza, nici macar el nu stie ca va fi Rhea aici. Spuse razand.
Se dadu in spate cu mainile in buzunar si se duse la locul lui. Shan era prin spate vorbind cu niste persoane.

Abb.
Norocul ei, ca reusi sa intre in rochie, se machiase apoi isi facu is parul cu mult ajutor din partea Rheei si al oamenilor.
Se ridica de pe scaun.
- Inca mai avem timp, cred ca am terminat cam repede.
Se aseza pe pat.
I adresa o privire lunga Rheei.
- Dar totusi.. Jack nu trebuie sa ma vada..
Sus In jos
Crocevia di amore.

Crocevia di amore.


Mesaje : 953
Data de inscriere : 18/12/2011
Localizare : Printre randuri.

* and they lived happily ever after Empty
MesajSubiect: Re: * and they lived happily ever after   * and they lived happily ever after EmptySam Apr 28, 2012 11:54 am

Jack.
Ii zambi si nu-i mai zise chiar nimic dar il lasa pe acolo cu ceilalti musafiri in timp ce se indrepta spre Shan si-l rapi:
-Shaaan! striga si-l lovi usor in umar in gluma. Abia asteptam sa te vad!
Sus In jos
https://ruffssilalysidulce.forumgratuit.ro
Zombie.

Zombie.


Mesaje : 286
Data de inscriere : 26/12/2011
Varsta : 27

* and they lived happily ever after Empty
MesajSubiect: Re: * and they lived happily ever after   * and they lived happily ever after EmptySam Apr 28, 2012 12:03 pm

O ajuta-se sa se imbrace si sa se machieze, iar in legatura cu cuafura ei, Rhea se ocupa de toate.
- Gata, areti splendid. Si that's right. El nu trebuie sa te vada inca, puse accentul pe ultimile cuvinte si vag auzi afara un nume, pe care... aproximativ nu dorea sa-l auda. O privi pe Abbie insistent cateva clipe, dorind ca sa fie doar o iluzie "auditiva".
- E aici? intreba ea, dorind sa fie sigura. Si normal ca se referea la Shan.
Sus In jos
Mc.Dreamy

Mc.Dreamy


Mesaje : 869
Data de inscriere : 18/12/2011
Varsta : 27
Localizare : Wonderland

* and they lived happily ever after Empty
MesajSubiect: Re: * and they lived happily ever after   * and they lived happily ever after EmptyDum Apr 29, 2012 8:45 am

Abb.
Rochia ei arata superb, iar totul era perfect asezat.
Isi intoarse privirea in spre Rhea cand o auzi.
- Ce? Cine ? Nu.. Nu a putut sa ajunga, spuse trista. Dar desigur Shan era cel care o ducea la brat in spre altar.
Se ridica de pe scaun si rochia ei lunga era in toata camera.
- Oh God.. Spuse entuziasmata. Dar nu prea..
Isi lua micul buchet de flori albe in mana si o privi pe ea.

Holden.
Statea cu mainile in buzunar si privi prin jur dupa ce pleca Jack.
I se parea totul asa ireal. Cand era cu Shan se distrau pe minune. Dar acum va trebui sa se mute in casa cu Abbie si cu Jack.
Desii tot nu avea vesti de la Jess. Probabil de aceea a ramas cu Abbie.
Privi prin jur asteptand sa converseze cu cineva mai toata lumea erau langa scaunele unde trebuiau sa se aseze.

Shan.
Vorbea cu vechi prieteni pana il zari pe Jack.
- Hei, spuse zambaret. Costumul lui negru era complet difert de a lui Shan care era alb.
Vru sa o vada si pe Abbie dar nu o zari.
Dadu mana cu el frumos si il felicita, apoi bau ultima picatura din paharul cu sampanie.
Nici nu prea stia dece era aici inafara ca Holden il convinse.
Sus In jos
Crocevia di amore.

Crocevia di amore.


Mesaje : 953
Data de inscriere : 18/12/2011
Localizare : Printre randuri.

* and they lived happily ever after Empty
MesajSubiect: Re: * and they lived happily ever after   * and they lived happily ever after EmptyDum Apr 29, 2012 8:54 am

Jack.
Nu avea o relatie asa de buna cu Shan ..nu prea se cunosteau si poate ca simtea ca nu isi dorea sa stea cu el.
-Holden cred ca deja isi cauta locul, daca il cauti, spuse sec pentru ca nu voia sa aduca aminte de Abbie.
Ar fi dat si peste Rhea si nu stia ce se va intampla.

Em.
Timp de 10 ani Emmillian cutreierase lumea exact asa cum facuse cu mult itmp in urma cand o parasise pe Rhea. Nu era deloc mandru de el si stia ca prea bine ca nu fusese invitat la nunta. Isi imagina ca nimeni nu'si aminteste de el dar asta nu l-a oprit sa se duca. Insa ajuns acolo statu in umbra. Poate pe undeva pe acoperisul casei..oriunde lume anu-l putea vedea dar putea zari nunta. Avea sa regrete ca nu er ain locul lui Jack, dar avea sa fie fericit. Ca Abbie era fericita si el isi continua viata asa cum trebuia sa faca inainte de a o cunoaste pe Rhea. Era singur acoo totusi.
Sus In jos
https://ruffssilalysidulce.forumgratuit.ro
Zombie.

Zombie.


Mesaje : 286
Data de inscriere : 26/12/2011
Varsta : 27

* and they lived happily ever after Empty
MesajSubiect: Re: * and they lived happily ever after   * and they lived happily ever after EmptyDum Apr 29, 2012 10:11 am

O privi fix in ochii cand ii vorbi insa... auzi-se niste voci pe afara, nefiind sigura daca EL se afla aici sau nu.
Dase scurt din umeri, delicat si o privi pe Abbie.
- Areti splendid, spuse ea strangando scurt la pieptul ei, stiind ca Abbie nu mai era sora ei micuta... anymore.
Sus In jos
Mc.Dreamy

Mc.Dreamy


Mesaje : 869
Data de inscriere : 18/12/2011
Varsta : 27
Localizare : Wonderland

* and they lived happily ever after Empty
MesajSubiect: Re: * and they lived happily ever after   * and they lived happily ever after EmptyDum Apr 29, 2012 10:19 am

Abb.
I zambi si o imbratisase strans.
- I love you so much! O lacrima i trecu pe obraz. Mi-as fi dorit... Sa fie si tata si mama aici.. Ar fi asa fericiti... Desigur, doar ma casatoresc cu Jack nu? Spuse razand trist. Parintii lor nu i vroiau pe fratii Knoth. Dar era o poveste de domeniul trecutului. Se desprinse usor din bratele Rheei. Isi sterse repede lacrimile. Eu zic.. ca sa te duci sa te asezi toti sau asezat. Vroia sa o faca sa plece ca sa il ia pe Shan prin spate.

Shan.
Holden Veni langa Shan care il lua de brat si il aseza acolo, el se duse prin spate si astepta ca Abbie sa i deschida usa. Dar nu stia ca Rhea era cat pe acii sa plece pe partea aialalta. El doar isi facea datoria. Doar el se oferise sa o duca la brat.
Isi puse chiar si papion :>
Sus In jos
Crocevia di amore.

Crocevia di amore.


Mesaje : 953
Data de inscriere : 18/12/2011
Localizare : Printre randuri.

* and they lived happily ever after Empty
MesajSubiect: Re: * and they lived happily ever after   * and they lived happily ever after EmptyDum Apr 29, 2012 10:27 am

Jack.
Numai vorbise deloc cu ce doi si trecu usor printre scaunele pana la altar, dar inca mai avea putin de asteptat. Si totusi aproape toti erau la locurile lor, pacat ca nu erau si altii prezenti. Nu avea sa aduca vorba de asta. Se aseza la locul lui si astepta ca Abbie sa apara.

Em.
Inca statea acolo sus , nestiind daca cineva ii simtise prezenta. Totusi nu se simtea bine. pentru ca toti aveau sa fie fericiti...pentru ca stia ca Rhea se va vedea pana la urma cu Shan si Abbie se va casatori cu Jack. Toate bune si frmoase, dar cum simtea si el, nici macar unul nu se gandea pe unde umbla in momentul acela. Isi alungase gandul si azi prefera sa fie fericit pt ca era ziua lor, chiar daca in suflet era rece.
Sus In jos
https://ruffssilalysidulce.forumgratuit.ro
Zombie.

Zombie.


Mesaje : 286
Data de inscriere : 26/12/2011
Varsta : 27

* and they lived happily ever after Empty
MesajSubiect: Re: * and they lived happily ever after   * and they lived happily ever after EmptyDum Apr 29, 2012 10:38 am

Rhea se abtinu-se sa planga si ii mangaia delicat bratul lui Abbie in drept de incurajare. Auzi un mic zgomot stiind prea bine ca Em isi facuse aparitia, intr-un final.
Buna, buna. Uite cine e aici..., spuse ea in gand, dorind ca doar ei doi sa converseze prin acel mod.
Cred ca-mi trebuie partener, deci, coboara jos. Ii spuse, continuand cand ea iesise afara ca sa se aseze pe scaunele din fata altarului. Nu era deloc surprinsa de prezenta lui, si se bucura de faptul ca Abbie se va casatori.
Sus In jos
Mc.Dreamy

Mc.Dreamy


Mesaje : 869
Data de inscriere : 18/12/2011
Varsta : 27
Localizare : Wonderland

* and they lived happily ever after Empty
MesajSubiect: Re: * and they lived happily ever after   * and they lived happily ever after EmptyDum Apr 29, 2012 10:45 am

Abb. & Some of Shan.
Ramase singura. Se proptii de scaun, cu mainile ei. Auzi usa din spate stia ca e Shan. Il vazu, si i pica fata.
- SHAN! Spuse fugind si imbratisandu-l strans. O lacrima iarasi i cazu. Ma faci sa imi stric machiajul.
El zambi discret.
- Esti gata? Spuse zambind.
Ea il apuca de bratul lui muschiulos. Observa ca toata lumea era pregatita si toate persoanele erau acolo.
Iesise pe usa principala.
- Scuze... Am uitat sa iti spun. Rhea e si ea. Doar nu imi lipsea nunta, nu? Spuse razand invingatoare.
Lui i pica fata cand auzi, dar nu ezita sa mearga in continoare cu ea la brat.
- Ok.. doar nu e ca si cum ar sta langa mine.
- Bada. Spuse razand. Zambetul i pierea la fiecare pas facut, rochia ei parea din ce ince mai grea.
Dar .. Totusi avea sa o faca, se va casatori cu Jack si totul va fi bine..

Shan.
O cauta pe Rhea cu privirea si o gasi. Era asa de frumoasa, se schimbase din frumoasa in si mai frumoasa. Deja i ardeau palmele. Avea emotii mai mari pentru a sta de vorba cu Rhea decat sa nu se impiedice in rochia lui Abbie si sa strice nunta.
Trase aer in piept.
Ajunsera pe la jumatatea scaunelor si toata lumea era in picioare. Remarca cateva fete cunoscute. Rachelle... Ingird... RHEA.
Sus In jos
Crocevia di amore.

Crocevia di amore.


Mesaje : 953
Data de inscriere : 18/12/2011
Localizare : Printre randuri.

* and they lived happily ever after Empty
MesajSubiect: Re: * and they lived happily ever after   * and they lived happily ever after EmptyDum Apr 29, 2012 10:58 am

Em.
Ii auzi vorbele Rheei dar nu se dadu jos:
Este altcineva care imi poate lua locul. Prefer sa raman aici sus, vad mai bine lucrurile, ii transmise si isi arunca ochii spre Abbie.
era asa frumoasa...exact cum si-o amintea. Ar fi vrt sa fie in locul lui Jack, poate si in locul lui Shan de putea dar statea acolo.
Totusi cuvintele Rheei il facea sa zambeasca:
Imi pare rau ca n-am cum sa fiu acolo..asa cum ai fi vrut

Intre timp Jack o zari pe Abbie insa nu era sa de sigur pe chestiile astea. Doar astepta acoo ca sa-si ia mireasa in primire.
Sus In jos
https://ruffssilalysidulce.forumgratuit.ro
Zombie.

Zombie.


Mesaje : 286
Data de inscriere : 26/12/2011
Varsta : 27

* and they lived happily ever after Empty
MesajSubiect: Re: * and they lived happily ever after   * and they lived happily ever after EmptyDum Apr 29, 2012 11:10 am

Se aseza undeva in spate de altar si cand muzica se porni, Abbie pasi la mana lui Shan. Mirata, ochii i se facusera foarte largi nevinindu-i sa creada ce vede. Dar, intr-un fel ii parea bine ca Shan era acel care ii luase locul tatalui lor. Il privi intens, vazand ca si el o priveste si ii facu scurt cu ochiul, delicat.
Il auzi pe Em si ii raspunse:
O iubesti prostule, vino si ia-o cat mai poti, si o da in bara, cum ai dat-o cu mine. Nu merita asta si stii si tu prea bine. O s-o pierzi... o sa-ti pierzi cel mai depret suflet de pe acest pamant..., ii dase ea acel mic sfat si... continua sa-i priveasca pe cei doi care se apropriau de Jack. Isi lasase privirea in jos, fiindu-i putin rusine de Shan pentru ca ii facuse atata, si ca nu meirita asta...
Sus In jos
Continut sponsorizat





* and they lived happily ever after Empty
MesajSubiect: Re: * and they lived happily ever after   * and they lived happily ever after Empty

Sus In jos
 
* and they lived happily ever after
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Azarath Metrion Zinthos :: x OLD RPG FANS x :: Haunted House-
Mergi direct la: