Azarath Metrion Zinthos
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Printre straini <3

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Crocevia di amore.

Crocevia di amore.


Mesaje : 953
Data de inscriere : 18/12/2011
Localizare : Printre randuri.

Printre straini <3  Empty
MesajSubiect: Printre straini <3    Printre straini <3  EmptySam Mai 05, 2012 11:46 am

Sebastian Khen!
Sebastian isi terminase treburile dar de data asta cineva il daduse in gat. Cineva din echipa sa dar asta numai conta acum. Politia il gasise si il arestase imediat. Era cautat de multa vreme si nu se lasa vazut de oricine. De aceea se ascundea, pentru ca facea orice, oriunde, oricand indiferent de reguli si legi. Avea sa scape de asta. Il baraga in masina si dupa doua ore de vorbit aiurea cu un politist la sectie il aruncata in celula aceea rece. Nu le spusese nimic, nu aveau sa scoata nimic de la el. Dar ceea ce nu-i placea era ca avea un musafir. Acum era printre straini.


Ultima editare efectuata de catre Crocevia di amore. in Sam Mai 12, 2012 9:01 am, editata de 2 ori
Sus In jos
https://ruffssilalysidulce.forumgratuit.ro
Mc.Dreamy

Mc.Dreamy


Mesaje : 869
Data de inscriere : 18/12/2011
Varsta : 27
Localizare : Wonderland

Printre straini <3  Empty
MesajSubiect: Re: Printre straini <3    Printre straini <3  EmptySam Mai 05, 2012 11:49 am

James.
Incerca sa fuga cat putu el de tare dar era deja inconjurat de masini de politite. Se dadu batut aruncandu-se in gura politistilor. Il duse la sectie si il baga in celula de asteptare.
- Am dreptu la un avocat? Spuse nervos. Dar nimeni nu il baga in seama.
Se aseza pe patul de jos si cu spatele de zidul rece. Bluza alba mulata se ridase pe bratul stang si se observa tatuajele lui multe.
Se ridica brusc asezandu-se in drept cu usa proptindu-se de bara. Vazu ca mai avea pe cineva care era bagat cu el in inchisoare.
Sus In jos
Zombie.

Zombie.


Mesaje : 286
Data de inscriere : 26/12/2011
Varsta : 27

Printre straini <3  Empty
MesajSubiect: Re: Printre straini <3    Printre straini <3  EmptySam Mai 05, 2012 11:56 am

Samantha
Fusese anuntata ca noi indivizi umplusera celula. Aceasta, isi lua toate lucrurile si merse spre sectia de politie. Cu voia unui politist, ajunsera la cei doi, si-i privi cateva clipe.
- Samantha Lawrence, avocatul... unuia dintre voi. Ii privi scurt, pe amandoi..., avand o voce neexpresiva cand se prezenta.
Sus In jos
Crocevia di amore.

Crocevia di amore.


Mesaje : 953
Data de inscriere : 18/12/2011
Localizare : Printre randuri.

Printre straini <3  Empty
MesajSubiect: Re: Printre straini <3    Printre straini <3  EmptySam Mai 05, 2012 12:00 pm

Nu-l baga deloc in seama pe tipul acela si se urca in patul de sus. Poate ca asta fusese pana cand tipa aceea aparu in fata lor. Spunand ca il va ajuta doar pe unul dintre noi.
-Ti-ai gasit o zi buna sa ne viziteti Samantha!ii zise zambind, nervos ca era pe acolo. Numai voia sa stea nicio clipa acollo. Nu-i placea sa stea printre straini.
Nici nu stia vreo ceva despre tipul acela. Nu-i zisese nimic. Isi arunca privirea spre el;
-Cum ai ajuns aici?intreba bland fara sa zica vreo ceva aiurea
Sus In jos
https://ruffssilalysidulce.forumgratuit.ro
Mc.Dreamy

Mc.Dreamy


Mesaje : 869
Data de inscriere : 18/12/2011
Varsta : 27
Localizare : Wonderland

Printre straini <3  Empty
MesajSubiect: Re: Printre straini <3    Printre straini <3  EmptySam Mai 05, 2012 12:02 pm

James.
O privi pe cea care era in celula cu ei acum. Se ridica de pe pat si se propti de perete privind-o. I auzi intrebarea tipului. Era destul de nervos si nu avea deloc chef de taclala, vroia sa iasa o data de acolo. Dar era cam tarziu pentru acel lucru.
- Cu masina de politie. Spuse ridicand sec din umeri.
Observa ca aceea femeie nu se misca de acolo.
- James, James Sucre. Intinse mana in spre ea. I zambi discret.
Sus In jos
Zombie.

Zombie.


Mesaje : 286
Data de inscriere : 26/12/2011
Varsta : 27

Printre straini <3  Empty
MesajSubiect: Re: Printre straini <3    Printre straini <3  EmptyDum Mai 06, 2012 6:57 am

Isi inalta scurt sprancenele dand mana cu James.
- Se pare ca voi chiar nu aveti ce face numa sa intrat in belele? Am ajuns aici pentru ca am fost chemata. Voua chiar atat de mult va place racoarea asta? Intreba ea, nefiindu-i frica de ei, ba mai mult, dorea sa afle de ce se aflau aici.
- Okay, chiar trebuie sa va mai intreb. Ce ati facut? ii intreba ea, punandu-si mainile in piept, incrucisate.
Sus In jos
Crocevia di amore.

Crocevia di amore.


Mesaje : 953
Data de inscriere : 18/12/2011
Localizare : Printre randuri.

Printre straini <3  Empty
MesajSubiect: Re: Printre straini <3    Printre straini <3  EmptyDum Mai 06, 2012 7:10 am

Isi arunca privirea din nou spre tipul acela, pentru ca nu se asteptase la un raspuns sec din partea lui. Se intinse pe patul acela si privi tavanul. Spera sa-l scoata cineva de acolo, trebuia sa-l scoata.
-Ce ai facut James, sa ajungi pe aici asa de repede?intreba curios pentru ca el nu-l cunostea. Si stia multa lume, dar el ii scapase.
O asculta totusi pe Samantha in continuare desi nu prea avea incredere in ei.
-Ai putea sa incerci sa ne scoti de aici si sa nu mai pierzi timpul!ii zise ca raspuns la intrebarea ei
Sus In jos
https://ruffssilalysidulce.forumgratuit.ro
Mc.Dreamy

Mc.Dreamy


Mesaje : 869
Data de inscriere : 18/12/2011
Varsta : 27
Localizare : Wonderland

Printre straini <3  Empty
MesajSubiect: Re: Printre straini <3    Printre straini <3  EmptyVin Mai 11, 2012 9:42 am

James.
Normal ca i intrabase. Il privi pe Sebastian care era sus intins pe pat. Oftase incet si o privi pe Samantha.
- Am.. Omorat pe cineva.. apoi am jefuit o banca. Stii... Nu cred ca ma-i crede ca mi sa inscenat faza cu omorul asa ca nu imi voi bate gura pe degeaba, nici un politist nu ma crezut. E ceva normal. Spuse zambind.
Isi intoarse privirea in spre Sebastian.
- Dar tu?
Sus In jos
Crocevia di amore.

Crocevia di amore.


Mesaje : 953
Data de inscriere : 18/12/2011
Localizare : Printre randuri.

Printre straini <3  Empty
MesajSubiect: Re: Printre straini <3    Printre straini <3  EmptyVin Mai 11, 2012 9:55 am

Sebastian.

Acesta ezita la inceput sa-i spuna despre ce era vorba, desi nu stia exact cum de reactionase in felul acela. Se dadu jos si ii raspunse:
-Mi-am luat datoria pe care mi-o datora cineva si am ajuns sa-l omor. Iar pana la sfarsit am ramas fara nimic , plus ca am fost saltat de politie si am ajuns sa fim colegi de celula.
Se gandi la problema lui:
-Porbabil ea te va ajuta sa iesi mai repede de aici, ii zise aruncand o privire spre tipa si zambindu-i cu subinteles.
Un politist aparu acolo si ii zice ca il cauta cineva. Ii puse catusele si il scoase pe langa Samantha din celula, apoi il dus eintr-o alta camera. Acolo era doar o masa intre patru pereti goi si nimic altceva. Poate aveau sa-l ia la intrebari. Dar cand isi ridica privirea, o zari pe tipa pe care incercase sa o ia cu cateva ore in urma.
Sus In jos
https://ruffssilalysidulce.forumgratuit.ro
Mc.Dreamy

Mc.Dreamy


Mesaje : 869
Data de inscriere : 18/12/2011
Varsta : 27
Localizare : Wonderland

Printre straini <3  Empty
MesajSubiect: Re: Printre straini <3    Printre straini <3  EmptyVin Mai 11, 2012 10:11 am

Cassie Sucre.
Cu cateva ore in urma fu aruncata intr-o duba in care credea ca o sa moara acolo daca nu venea politia. Chiar daca la sectie aflase si de fratele ei nu vroia sa il mai anunte. In cateva minute avea sa se intalneasca cu tipul care a vrut sa o rapeasca. Politistilor le ceruse permisiunea sa i lase singuri fara supraveghere.
Intra in camera aceea si il vazu pe scaun. Inchise usa incet. Parul blond il avea tot in fata.
Se aseza incet pe masa si il privi scurt. Nu spunea nimica. Ci doar statea acolo si il privea in ochi.
- Dece? Dece m-ai rapit? Pun pariu ca pana deseara ori eram omorata ori eram la produs.
Sus In jos
Crocevia di amore.

Crocevia di amore.


Mesaje : 953
Data de inscriere : 18/12/2011
Localizare : Printre randuri.

Printre straini <3  Empty
MesajSubiect: Re: Printre straini <3    Printre straini <3  EmptyVin Mai 11, 2012 10:21 am

Nu ramase delloc surprins cand o vazu acolo pentru ca intr-un fel se asteptase la asta.Dar nu avea sa-i spuna absolut nimic din ceea ce stia si ceea ce voia sa faca.
-Ce cauti aici?intreba el plictisit ca si cum nu ii pasa de intalnirea aceia sau de intrebarile ei. Nici una din presupunerile ei nu se potrivea cu dorintele sale.
Poate ca si el dorea raspunsuri si totusi in acelasi timp nu avea nevoie. I se parea ca are o parere destul de rea despre el si daca ceruse sa ramana singuri, dupa presupunerea lui nu ii era frica.
In timp ce ii astepta rapsunsul, ii oferi o afirmatie partiala la vorbele sale:
-Nu ma ocup cu asa ceva, ii zise poate dezamagind-o dar apoi urma inca ceva. Aleks se ocupa cu asa ceva, dar totusi isi pastreaza pentru el tot ce-i mai bun.
Parea plictisit in fata ei ca si cum vorbeau despre un lucru normal:
-Ne distram impreuna, daca asta voiai sa stii, ii explica rapid zambindu-i pentru ca nu-i pasa de intrebarile ei. Nu se ascundea, nu o facuse niciodata in fata unor oameni care nu puteua sa-l raneasca asa de tare. Sau asta credea.
-N-ai fi fost moarta, poate ca ti-as fi dat o camera la etaj, un pat, o baie...altceva, pe cineva dragut, poate ca te tineam ca rascumparare. N-ai idee, dar nu te-as fi omorat....nu-mi patez mainile cu sangele altora.
Ii arunca o privire serioasa:
-Nu mi-ai rapsuns la intrebare
Sus In jos
https://ruffssilalysidulce.forumgratuit.ro
Mc.Dreamy

Mc.Dreamy


Mesaje : 869
Data de inscriere : 18/12/2011
Varsta : 27
Localizare : Wonderland

Printre straini <3  Empty
MesajSubiect: Re: Printre straini <3    Printre straini <3  EmptyVin Mai 11, 2012 10:44 am

Cassie.
Dadu din cap aprobator.
- Ce caut eu aici? Pai.. Am fost adusa de politie sa recunosc individul ce m-a rapit si sa .. vad ce mai face fratele meu. Spuse ultimele cuvinte in soapta. Uneori o lua gura pe dinainte.
Se lasa pe spate , parinti ei erau plecati din tara pentru cateva luni. Ea era singura cu el acasa. Dar el nu prea venea.
Il privea intens. I se parea asa de cunoscut.
O politista intra si o privi.
- Doamna, aveit un telefon. I-l dadu inauntru dar se intoarse cu spatele in spre el.
Il puse la ureche incet. Tocmai era anuntata ca parinti ei intrasera in spital, din cauza unor impuscaturi. Isi intoarse privirea in spre el incet.
Sus In jos
Crocevia di amore.

Crocevia di amore.


Mesaje : 953
Data de inscriere : 18/12/2011
Localizare : Printre randuri.

Printre straini <3  Empty
MesajSubiect: Re: Printre straini <3    Printre straini <3  EmptyVin Mai 11, 2012 10:49 am

Sebastian era la fel de relaxat in continuare si totusi ii asculta conversatia atat cat putea, dar se prefacea si ca are alta preocupatie. Isi ridica privirea spre ea chiar daca o vedea vorbind inca:
-Se pare ca azi ti-ai pus toate problemele in cap. Cred ca imi pare rau pentru fratele tau, ca nu esti deloc cuminte, ii zise razand si astepta sa termine de vorbind.
-Nu cred ca ai venit doar pentru ca ei te-au chemat, zise ca un apropo.
Sus In jos
https://ruffssilalysidulce.forumgratuit.ro
Mc.Dreamy

Mc.Dreamy


Mesaje : 869
Data de inscriere : 18/12/2011
Varsta : 27
Localizare : Wonderland

Printre straini <3  Empty
MesajSubiect: Re: Printre straini <3    Printre straini <3  EmptySam Mai 12, 2012 10:03 am

Cassie.
Vru sa se repezeasca asupra lui dar politista i lua telefonul din mana rapid. I facu semn sa iasa , deoarece el avea sa se intoarca in celula.
- I'm waching you! Spuse nervoasa.
Se azvarli din mainile politistei apoi se aseza in sala de asteptare.
Aflase ca si James era acolo dar nu stia ce sa faca..
Sus In jos
Zombie.

Zombie.


Mesaje : 286
Data de inscriere : 26/12/2011
Varsta : 27

Printre straini <3  Empty
MesajSubiect: Re: Printre straini <3    Printre straini <3  EmptySam Mai 12, 2012 10:55 am

Sammy ii privi pe amandoi cu aceiasi raceala. Probabil ca evidentia o urma de plictiseala din voce, asta nu insemna ca crimele lui James nu erau grave.
- Oh... minunat atunci. Va rog sa nu mai "ne tutuim" de acum incolo pentru ca, nu e galant. Le spuse scurt, si dur mergand catre Sebastian si James.
Ii privi scurt pe amandoi si ii prinse de tricou tragandu-i scurt pe ea.
- Iesiti afara, amandoi, i se adresase pe un ton incet, si le dase drumul mergand ea inaintea lor afara din celula.
Sus In jos
Crocevia di amore.

Crocevia di amore.


Mesaje : 953
Data de inscriere : 18/12/2011
Localizare : Printre randuri.

Printre straini <3  Empty
MesajSubiect: Re: Printre straini <3    Printre straini <3  EmptySam Mai 12, 2012 11:01 am

Sebastian se intoarce inapoi in celula si numai avu ocazia sa vorbeasca cu tipa aceia. Dar avea sa o mai vada. Nu ajunse bine si nici nu se aseza, ca isi arunca privirea spre Samantha si James. Vru sa loveasca ceva cand le zise sa-i urmeze, dar se dadu jos din pat si o urma.
-Unde ai de gand sa ne duci acum?intreba curioas de aceasta data, pentru ca era impreuna cu tipul in acea secunda si nu stia nimic despre fata aia.
Se uita inca dupa ea si i se adresa lui:
-Spune-mi de cate ori ai lucrat cu ea, si cate planuri au avut un sfarsit bun!
Sus In jos
https://ruffssilalysidulce.forumgratuit.ro
Mc.Dreamy

Mc.Dreamy


Mesaje : 869
Data de inscriere : 18/12/2011
Varsta : 27
Localizare : Wonderland

Printre straini <3  Empty
MesajSubiect: Re: Printre straini <3    Printre straini <3  EmptySam Mai 12, 2012 11:07 am

James.
O urma pe ea si privea in fata, nici nu i baga in seama intrebarea lui. Intrase intr-o celula uriasa cu doua paturi unu peste altu.
Isi intoarse privirea in spre ea.
- Ne lasi aici pana ne spui cati ani avem de stat in inchisoare. Apoi ne vei chema la tribunal pentru mai multe detalii. Asai? Era fix ce nu vroia el. Fix asta!
Sus In jos
Zombie.

Zombie.


Mesaje : 286
Data de inscriere : 26/12/2011
Varsta : 27

Printre straini <3  Empty
MesajSubiect: Re: Printre straini <3    Printre straini <3  EmptySam Mai 12, 2012 11:13 am

Ura sa i se puna atatea intrebari.
- Veti semna cateva hartii inainte sa plecati acasa. Le spuse scurt, dand usor din umeri inca apropriindu-se de biroul in care isi tinea cateva fise.
Sus In jos
Crocevia di amore.

Crocevia di amore.


Mesaje : 953
Data de inscriere : 18/12/2011
Localizare : Printre randuri.

Printre straini <3  Empty
MesajSubiect: Re: Printre straini <3    Printre straini <3  EmptySam Mai 12, 2012 11:16 am

Intrase in camera aceia doar ascultandu-i si fara sa mai zica ceva. Se aseza pe pat pentru ca nu-i pasa daca ajungea in tribunal, avea sa se descurce si daca nu? Poate ca acolo ii era locul, casa si orice altceva. Statu cateva clipe si i se adresa iar:
-Nu-ti semnez nimic pana nu imi zici pentru ce sunt documentele ...si daca ma pot afecta cu ceva. Daca ne pot afecta cu ceva.
Incepea sa-l apere pe James, dar nu stia de ce. Voia doar sa plece de acolo, sa-l ia cu el.
Sus In jos
https://ruffssilalysidulce.forumgratuit.ro
Mc.Dreamy

Mc.Dreamy


Mesaje : 869
Data de inscriere : 18/12/2011
Varsta : 27
Localizare : Wonderland

Printre straini <3  Empty
MesajSubiect: Re: Printre straini <3    Printre straini <3  EmptySam Mai 12, 2012 11:19 am

James
Dadu aprobator din cap nestiind ce sa mai zica.
Se aseza usor pe pat.
- Samantha cati ani de lucru ai? Spuse lejer. Si as vrea sa vad si eu un document sau ceva.. ca esti avocata. Spuse nervos.
Sus In jos
Zombie.

Zombie.


Mesaje : 286
Data de inscriere : 26/12/2011
Varsta : 27

Printre straini <3  Empty
MesajSubiect: Re: Printre straini <3    Printre straini <3  EmptySam Mai 12, 2012 11:21 am

- Asa deci, spuse ea cautand printre cateva foi.
- In primul rand, puteti si voi sa simtiti ca spun adevarul, sau macar sa simtiti ca vreau sa mergeti de aici nu? Stiu, suna aiurea, nebunesc, puteti sa o luati cum vrei. Spuse ea, afaland acele acte si le intinse la amandoi.
- Poftiti, semntura sa o treceti sub aceea data de pe josul pagini. Le dase un pix si se rezema cu spatele de un perete, privindu-i.
Sus In jos
Crocevia di amore.

Crocevia di amore.


Mesaje : 953
Data de inscriere : 18/12/2011
Localizare : Printre randuri.

Printre straini <3  Empty
MesajSubiect: Re: Printre straini <3    Printre straini <3  EmptySam Mai 12, 2012 11:28 am

Sebastian nu lua nicio foaie in momentul acela din mana ei. Se urca sus in patul acela, voia doar sa se odihneasca si sa numai faca chiar nimic.
-Incepe sa vorbesti, altfel ti-am zis ca nu semnez nimic. Si nimeni nu o va face in locul meu. Asa ca spune, pentru ce semnez...ce implica lucrurile astea.
O ruga el, privind spre cei doi.
-Prefer sa ma tarasti prin tribunale cate zile vrei, de cat sa ma minti si sa ma bagi la inchisoaare pentru urmatorii 10 ani.
Asta nu suna ca ceva dragut din partea lui. Avea sa se ocupe de ea, daca iesea ceva prost. NU-i placea sa se joace cu lucrurile astea chair deloc.
Sus In jos
https://ruffssilalysidulce.forumgratuit.ro
Mc.Dreamy

Mc.Dreamy


Mesaje : 869
Data de inscriere : 18/12/2011
Varsta : 27
Localizare : Wonderland

Printre straini <3  Empty
MesajSubiect: Re: Printre straini <3    Printre straini <3  EmptySam Mai 12, 2012 11:29 am

James.
Dadu din cap si rase usor.
- Tu chair nu intelegi nu? Se ridica fortat. Nu semnez nimica. Nici macar nu stiu dece ma aflu aici. Adica acuziatia. Dar nu conteaza asta. Nu semnez nimic! Dadu o palma peste acel dosar co toate fisele ei si cazu pe jos. Dadu un pumn la pat si se puse si el.
Sus In jos
Zombie.

Zombie.


Mesaje : 286
Data de inscriere : 26/12/2011
Varsta : 27

Printre straini <3  Empty
MesajSubiect: Re: Printre straini <3    Printre straini <3  EmptyVin Mai 18, 2012 6:18 pm

Zambi usor cu coltul gurii, pentru ca deja se prinsera ca ceva nu era inregula aici. Era greu sa lucreze cu ei. Isi dase scurt ochii peste cap, dorind sa para suta la suta sincera si nici o figura faciala sanu o tradeze, mai ales un gest involuntar.
Se intoarse spre ei, incetand sa mai caute prin acele foi si ii privi pe amandoi. In timp ce le intinse foile, insa James le arunca pe jos nici macar nu le privi.
- Okay, James este nevoie sa te invat eu bunele maniere? Ii spuse pe un ton autoritar, aplecandu-se ca sa culeaga de pe jos acele foi.
- Uite cum facem..., ca scap de toate petele de sange din dosarele politistilor si va scap si de mainile personale manjite cu sange, daca va bagati intr-o afacere. Probabil ca nu ati mai auzit de GD, prescurtarea de la Grenade Drives. Curse... de masini, din fericire legale, insa cu siguranta nu sunt tinute la vederea omeniri. Sunt tinute pe fundul oceanului, unde se afla restul bazei!
Ii anunta ea, dorind ca acum sa-i lamureasca, aveau sa primeasca bani si mancare, camere de hotel, si toate necesitatile.
Continua sa stranga acele foi de pe jos, dupa le puse frumos pe masa de pe care le lua.
- Deci... voi conduceti, castigati cat mai multe curse, supravietuiti..., faceti audieta... ia stati. Nu v-am zis ca se va filma in direct nu? Cu toate ca intr-un fel... am facut ca acest mic joc sa fie legal, dar asta e partea doua. Deci, ce ziceti? 3 luni am nevoie de servicile voastre... dupa dosarul va va fi imaculat in baza sectiilor de politie. Le spuse, pe un ton incet, fiind sigura ca o aude.
Sus In jos
Crocevia di amore.

Crocevia di amore.


Mesaje : 953
Data de inscriere : 18/12/2011
Localizare : Printre randuri.

Printre straini <3  Empty
MesajSubiect: Re: Printre straini <3    Printre straini <3  EmptySam Mai 19, 2012 7:28 am

Sebastian nu prea stia ce sa spuna in clipa aceia. Daca ar fi acceptat poate ca toate lucrurile s-ar fi complicat si nu dorea asta. Totusi alta alegere nu avea,pentru ca nimeni nu venise inca sa-l scoata de acolo. Acela fusese punctul. Se hotarase acum, chiar daca nu stia ce avea sa faca James:
-Ar fi bine sa te tii de cuvant si sa nu ma bagi in alte tampeni, pentru ca ma voi ocupa personal apoi de fiecare detaliu chiar si din spatele gratiilor, ii zise taios si o privi atent.
Mai statu cateva clipe pe ganduri. Ii venea sa arunce cu ceva in momentul respectiv.
-Dar prefer sa ma afisez ca altcineva, nu ca Sebastian ci ca altcineva care il reprezinta tot pe el,explica vag.
Stia ce spunea, pentru ca unii il cunostea si nu voia ca nimeni sa afle de asta, desi stia ca totul se va complica.Poate intreaga sa viata.Avea sa faca asta bine, mai bine decat ca in alte zile.
Sus In jos
https://ruffssilalysidulce.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Printre straini <3  Empty
MesajSubiect: Re: Printre straini <3    Printre straini <3  Empty

Sus In jos
 
Printre straini <3
Sus 
Pagina 1 din 3Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Azarath Metrion Zinthos :: x OLD x :: arhiva // all rp fans :: x NORMAL RP x :: Runners!-
Mergi direct la: