Azarath Metrion Zinthos
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 din nou in aceeasi capcana.

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Crocevia di amore.

Crocevia di amore.


Mesaje : 953
Data de inscriere : 18/12/2011
Localizare : Printre randuri.

din nou in aceeasi capcana. Empty
MesajSubiect: din nou in aceeasi capcana.   din nou in aceeasi capcana. EmptyMar Aug 21, 2012 7:52 am

Lucian termina repede partea cu Mike, pentru ca el sa plece cat mai curand, sa nu fie vazut in oras. A doua zi se intoarsera la scoala, si n-o baga in seama pe Kelly mai deloc. Se purtase ca si cum inca mai erau certati. Dupa ora de engleza, se indrepta spre biroul directorului si ramase pe hol pana ea sa apara, ca sa intre impreuna. Nu voia sa le suporte privire atintite asupra lor.
Sus In jos
https://ruffssilalysidulce.forumgratuit.ro
Mc.Dreamy

Mc.Dreamy


Mesaje : 869
Data de inscriere : 18/12/2011
Varsta : 27
Localizare : Wonderland

din nou in aceeasi capcana. Empty
MesajSubiect: Re: din nou in aceeasi capcana.   din nou in aceeasi capcana. EmptyMar Aug 21, 2012 7:55 am

Kells

Dupa seara aia nebuna, nu stia ce sa mai spuna sau sa mai faca, isi amintea doar ca plecase afara dupa intalnirea cu Mike iar el ramase acolo.
Isi inchise dulapioru si isi aseza geaca inauntru. Fugi in spre birou si il observa pe Lucian acolo, se prefacu ca nu i pasa ce facea.
- Buna. Il privi in ochi apoi se intoarse usor asteptand sa le deschida usa.
Sus In jos
Zombie.

Zombie.


Mesaje : 286
Data de inscriere : 26/12/2011
Varsta : 27

din nou in aceeasi capcana. Empty
MesajSubiect: Re: din nou in aceeasi capcana.   din nou in aceeasi capcana. EmptyMar Aug 21, 2012 8:07 am

era prima lui zi a investigatiei si munca lui in indemna sa faca sacrifivi cu privirea rezolvarii cazului. era unul tipic si foarte sec, insa avea nevoie de detalii probabil de cativa martori... va avea sa faca pe omul care-i pasa in zilele astea...
se afla pe holul facultatii, fiind acum in dreptul usii directorului. ciocani cateva clipe dorind sa i se raspunda, detinand in maini un folder in care erau asezate cateva foi cu CV-ul sau si alte date personale care-l puteau ajuta in acceptarea noului profesor de informatica.
intra, fara sa mai astepte un raspuns in urma gestului sau, si privi cateva clipe persoanele care erau imprejurul biroului.
- scuzati ca deranjez, am venit sa las astea... spuse mergand spre aceasta punand cu grija folderul pe masa lui.
Sus In jos
Crocevia di amore.

Crocevia di amore.


Mesaje : 953
Data de inscriere : 18/12/2011
Localizare : Printre randuri.

din nou in aceeasi capcana. Empty
MesajSubiect: Re: din nou in aceeasi capcana.   din nou in aceeasi capcana. EmptyMar Aug 21, 2012 8:11 am

O zari la scurta vreme, exact asa cum se asteptase. Ridica privirea spre ea, vrand sa-i raspunda, dar fara sa mai aduca vorba despre vechea lor discutie:
-Hai sa terminam cu asta, ii zise zambind si dupa ce-l vazu pe tipul ala intrand, mersera in urma lor, il saluta din priviri pe director si se aseza pe un scaun facandu-i semn ca putea sa vina langa el daca dorea. Il urmarea in acelasi timp pe tipul ala care intrase, pentru ca nu-l mai vazuse, aasa ca dupa cateva clipe numai reprezenta ceva important pentru el.
Sus In jos
https://ruffssilalysidulce.forumgratuit.ro
Mc.Dreamy

Mc.Dreamy


Mesaje : 869
Data de inscriere : 18/12/2011
Varsta : 27
Localizare : Wonderland

din nou in aceeasi capcana. Empty
MesajSubiect: Re: din nou in aceeasi capcana.   din nou in aceeasi capcana. EmptyMar Aug 21, 2012 8:14 am

Kells.
Isi muta privirea cand el i spuse acele lucruri. Intra fara nici o grija inauntru asezandu-se pe scaun privindu-l pe director.
- Vom sta mult? Nu prea am timp. Am ora de sport curand.
Isi muta privirea in spre lucian. Spera sa isi mai aminteasca planul lor.
Sus In jos
Zombie.

Zombie.


Mesaje : 286
Data de inscriere : 26/12/2011
Varsta : 27

din nou in aceeasi capcana. Empty
MesajSubiect: Re: din nou in aceeasi capcana.   din nou in aceeasi capcana. EmptyMar Aug 21, 2012 8:21 am

ii privi scurt pe cei doi care imparteau cateva priviri intepatoare si probabil acest lucru se datora unor lucrui ce s-au intamplat in ultima vreme.
fara sa impartaseasca nici o stare, se prezenta directorului si lor.
- sunt peter, aici sunt actele, cand aveti timp puteti sa va uitati peste... multumesc frumos, oricum. spuse dand mana cu el si iesi din incapere, dar stand foarte aproape de aceea usa sperand sa poata auzi ceva din discutia care va fi inceputa
Sus In jos
Crocevia di amore.

Crocevia di amore.


Mesaje : 953
Data de inscriere : 18/12/2011
Localizare : Printre randuri.

din nou in aceeasi capcana. Empty
MesajSubiect: Re: din nou in aceeasi capcana.   din nou in aceeasi capcana. EmptyMar Aug 21, 2012 8:24 am

Isi intoarse privirea spre ea raspunzandu-i:
-Cred ca vei ajunge la timp. N-am de gand sa raman prea mult pe aici, ii explica el si apoi se intoarse spre director asteptand.
Sus In jos
https://ruffssilalysidulce.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





din nou in aceeasi capcana. Empty
MesajSubiect: Re: din nou in aceeasi capcana.   din nou in aceeasi capcana. Empty

Sus In jos
 
din nou in aceeasi capcana.
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Azarath Metrion Zinthos :: x OLD RPG FANS x :: Give me a reason to lie-
Mergi direct la: