Azarath Metrion Zinthos
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 hai sa ne jucam putin!

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Crocevia di amore.

Crocevia di amore.


Mesaje : 953
Data de inscriere : 18/12/2011
Localizare : Printre randuri.

hai sa ne jucam putin! Empty
MesajSubiect: hai sa ne jucam putin!   hai sa ne jucam putin! EmptyVin Mar 07, 2014 10:47 am

Era o noapte ciudaat si drumu destul de anevoios. Conduse mai bine de 24 de ore si era deja obosita dar nu se oprise pentru ca voia sa ajunga in oras cat mai repede. Problema era ca locatia n-o stia exact, avea doar niste coordonate nu prea exacte si afara plouaa. Insa trecuta cateva ore pana ajunge in fata blocului respectiv si nu vru sa intre ca tot omu pe usa. Arunca o sfoara pana la etajul 2 si urca pe geam. Si batu frumos la geam, vrand Lau asa frumos, sa-l trezeasca pe Cata la 2 noaptea
Sus In jos
https://ruffssilalysidulce.forumgratuit.ro
Mc.Dreamy

Mc.Dreamy


Mesaje : 869
Data de inscriere : 18/12/2011
Varsta : 27
Localizare : Wonderland

hai sa ne jucam putin! Empty
MesajSubiect: Re: hai sa ne jucam putin!   hai sa ne jucam putin! EmptyVin Mar 07, 2014 10:53 am

Era nervos, plictisit si nu stia cum sa mai termine o data cu problemele care tot apareau din vina lui. Cum avea sa termine fiecare mica tema pe care o avea? Nu avea cum!!! Lau nu era pe net, ceea ce era super aiurea pentru ca nu avea cum si cui sa i povesteasca. Restul il lasara balta, era treaz la ora asta tarzie pentru ca nu stia cum sa aranjeze lucrurile. Insa auzi ceva ciudat la geam. Privi intrebator geamul care parea sa se fi deschis. Iar ghici ciuperca cine intra in cameraaaaaaaaaaaaa. sari usor din pat si ridica din sprancene. Nu stia cum sa reactioneze si privea ca boul la poarta noua.
- AAAAAAAAAAAAAAA?! Intreba, sau afirma. Inainta incet si o imbratisa cu caldura. Cum ai ajuns aici si si si, ce ?! O imbratisa inca o data fara sa i dea drumul.
Sus In jos
Crocevia di amore.

Crocevia di amore.


Mesaje : 953
Data de inscriere : 18/12/2011
Localizare : Printre randuri.

hai sa ne jucam putin! Empty
MesajSubiect: Re: hai sa ne jucam putin!   hai sa ne jucam putin! EmptyVin Mar 07, 2014 11:18 am

Nu stia cum de ajunsese pana la urma. Pentru ca nu fusese deloc planuit, dar il imbratisa nebuneste si nu-i dadu drumu. Il privi razand:
-Ti-am zis ca daca lasi deschis geamul voi intra p-acoloo!
Privi cateva secundeee la ce scria si la felul cum eraaa.
-Ce-i cu tinee mai?
Sus In jos
https://ruffssilalysidulce.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





hai sa ne jucam putin! Empty
MesajSubiect: Re: hai sa ne jucam putin!   hai sa ne jucam putin! Empty

Sus In jos
 
hai sa ne jucam putin!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Azarath Metrion Zinthos :: x OLD RPG FANS x :: Give me a reason to lie-
Mergi direct la: