Azarath Metrion Zinthos
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Emmilian. Horror room.

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 31 ... 41  Urmatorul
AutorMesaj
Mc.Dreamy

Mc.Dreamy


Mesaje : 869
Data de inscriere : 18/12/2011
Varsta : 27
Localizare : Wonderland

Emmilian. Horror room. - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Emmilian. Horror room.   Emmilian. Horror room. - Pagina 21 EmptyDum Ian 29, 2012 5:17 am

Jess

Se ineca mai tare cand simti un lichid ce i veni pe gat.
Se trezi deschizandu-si ochi larg albastri.
- J-Jack? Spuse in soapta vazand ca pe jos era numai apa.

Shan.
- Emi!
Spuse nervos nestiind ce sa faca.
O privi pe Rhea.
I dadu un pumn in piept ca sa poata ca inima sa mai pulseze sangele original.
Lua un cutit din buzunar si il taie la vene.
Sus In jos
Zombie.

Zombie.


Mesaje : 286
Data de inscriere : 26/12/2011
Varsta : 27

Emmilian. Horror room. - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Emmilian. Horror room.   Emmilian. Horror room. - Pagina 21 EmptyDum Ian 29, 2012 5:26 am

Il prinse pe Em de umezi vrand sa-l scuture sa-si revina.
- Em nu! spuse ea incet si incerca sa-l faca sa-si revina dar vazu ca in spatele ei alta actiune se petrecerea. O vazu pe Ingrid cu mana infipta in zona inimi ei. RAMASE POKER FACE.


Vazu ca scutul ei era patruns, se pare ca Em si-a descoperit o calitate de vampir, cam tarziu insa in urmatoarele momente isi simti mana infipta in zona inimi ei si acest lucru o lasa fara vlaga nestiind de ce a putut sa patrunda prin sucutul ei. Gemea usor nevinindu-i nici o vraja in minte insa, apoi isi dase seama. Facea incantatia mintal.
- Sa te vad, honey, spuse ea lasand un zambet pe chip stiind ca durerea ei o va simti si el lafel daca moare ea va muri si el chiar si fantoma.
Sus In jos
Crocevia di amore.

Crocevia di amore.


Mesaje : 953
Data de inscriere : 18/12/2011
Localizare : Printre randuri.

Emmilian. Horror room. - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Emmilian. Horror room.   Emmilian. Horror room. - Pagina 21 EmptyDum Ian 29, 2012 5:37 am

Fuse lovit de doua ori de data aceasta. Toate lucrurile ce i se intamplau corpului sau, erau simtite si de el ca fantoma. Facu sangele curgandu-i usor pe maini. Avea sa i-o plateasca lui Shan mai tarziu. Dar ceea ce facu tipa il lasase fara cuvinte. Simtea ca si cum mana sa si a ei(cealalta mana ) era infipta in inima sa. Si il durea la fel de tare ca si pe el.
Shan inceteaza, ii transmise rapid sperand ca avea sa functioneze. Nu suporta doua lucruri in acelasi timp. Si apoi se hotara. Altceva nu avea ce face, daca aceea era signura cale.
Ii zambi ignorand durerea.
-Ti-am zis ca am sa te ingrop o data cu mine, ii zise si isi forta mana tragandu-le brusc de acolo pe amandoua ....

O lua si o duse in camera, dandu-i rochia aceea jos, ca sa o poata usca.
-Jess! o vedea usor instabila. Ceilalti numai erau acolo, se intreba ce se intamplase.
Sus In jos
https://ruffssilalysidulce.forumgratuit.ro
Mc.Dreamy

Mc.Dreamy


Mesaje : 869
Data de inscriere : 18/12/2011
Varsta : 27
Localizare : Wonderland

Emmilian. Horror room. - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Emmilian. Horror room.   Emmilian. Horror room. - Pagina 21 EmptyDum Ian 29, 2012 5:43 am

Da pai trebuie sa te salvez, ai uitat?! Spuse nervos. Tinea mana pe rana.
- JESS! JACK ADUCETI-MI O PERFUZE CEVA!
Se taie si el la aceiasi mana.

Jess
Se ridica.
- Sh-an. Se ridica si parca avea putere mai mare, la fiecare minut. Il privi pe Jack fara sa zica nimica apoi lua din dulapul lui Shan o perfuzie si o duse afara.
- Poftim!

Shan.
O lua desfacu capacul indepartand punga goala si si-o puse la mana lui.
Fluturasul il puse lui acolo unde il taiase.
- Rezista!
Isi muta privirea in spre Ingrid.
Sus In jos
Zombie.

Zombie.


Mesaje : 286
Data de inscriere : 26/12/2011
Varsta : 27

Emmilian. Horror room. - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Emmilian. Horror room.   Emmilian. Horror room. - Pagina 21 EmptyDum Ian 29, 2012 5:56 am

Prea mult sange, prea multa tentatie, aceasta se ridica de acolo foarte agitata lasandu-l pe Shan sa-si faca datoria si merse inspre Ingrid si o impinse.
- Ce i-ai facut!!! Repara-l!!! tipa la ea vazand ca si ea era intr-o transa, mana ei era infundata in zona inimi ei.
- Uite, ti-a trebuit sa te legi de el! spuse aceasta strigand la ea si incerca sa il vada pe Em stiind ca e acolo pe undeva.


Simti cum sangele ii curge usor pe buze in jos si continua sa zambeasca.
- O sa-ti pierzi sufletelul, spuse ea ea catre Em referindu-se la Rhea.


O auzi pe roscata si incepu sa urle napoi.
- Em nu, nu ma lasaaa! spuse ea dur vrand sa poata face ceva. Dorea sa nu moara doar... si stia ca daca ii facea rau roscatei isi va face si lui rau si nu putea sa-si permita asta, si merse spre corpul lui Em bagandu-i in abdomen o creanga. Stia ca de la atata durere va renunta si-si va salva viata. Sangele lui Shan il mentinea si o simpla creanga in abdoment amplifica durere, neafectandu-i sanatatea, sau viata.
Sus In jos
Crocevia di amore.

Crocevia di amore.


Mesaje : 953
Data de inscriere : 18/12/2011
Localizare : Printre randuri.

Emmilian. Horror room. - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Emmilian. Horror room.   Emmilian. Horror room. - Pagina 21 EmptyDum Ian 29, 2012 6:20 am

Statea acolo neclintit, incercand pe cat posibil sa ignore acea durere cauzata de creanga. O scoase si o arunca, privind-o pe Rhea si apoi din nou pe tipa.
-Cineva se teme ca o sa arda pe partea cealalta si nu stie cum sa treaca mai repede, zise razand nebun fara sa o priveasca direct.
Shan, sangele tau doar ma mentine aici. Daca ....., se opri putin gandindu-se, ai de gand sa ma tragi inapoi, asigura-te ca Rhea numai e langa Ingrid. Altfel iti zbor gatul, ai auzit? ii transmise el si apoi se intoarse la cele doua. Se facu usor vizibil si pentru Rhea. Arata cam rau, asta era adevarul.
-Mai ai 10 secunde pe pamant, asa ca puneti o dorinta, Ingrid, ii zise rautacios privind-o si strangandu-i inima mai atre ignorand durerea. Era pregatit sa o faca praf chiar daca era posibil sa se duca si el. Dar avea un plan, avea sa se miste mai repede si sa se intoarca in trupul sau.

Jack il vazu pe Shan intrand cu Em in brate si nu stiu mai exact ce se intamplase. Nu avea sa-i ceara explicatii. Ii facu semn lu Jess sa ramana cu el sa-l ajute si el pleca afara. Ajunse la cei trei.
-Mai, mai, Ingrid ai nevoie de o a treia mana de ajutor?intreba ironic.
Sus In jos
https://ruffssilalysidulce.forumgratuit.ro
Mc.Dreamy

Mc.Dreamy


Mesaje : 869
Data de inscriere : 18/12/2011
Varsta : 27
Localizare : Wonderland

Emmilian. Horror room. - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Emmilian. Horror room.   Emmilian. Horror room. - Pagina 21 EmptyDum Ian 29, 2012 6:27 am

Jess
- Shan, ai nevoie de ceva?
Spuse ingrijorata. Privind-ul pe Emi. Il mangaie pe cap.
Rezista..I transmise.

Shan
- Dute... te rog afara si iao pe Rhea de acolo! Acum !
Spuse asezandu-l pe pat pe Emi si cu el la fel.
Il privi pe Em sa vada daca totul era ok.

Jess
Fugii cat de repede putea ea, deoarece avea puterile de vampir mai nou.
O lua pe Rhea de mana.
- We have to go! Now! O trase de mana pana la usa de la intrare.

Sus In jos
Zombie.

Zombie.


Mesaje : 286
Data de inscriere : 26/12/2011
Varsta : 27

Emmilian. Horror room. - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Emmilian. Horror room.   Emmilian. Horror room. - Pagina 21 EmptyDum Ian 29, 2012 6:44 am

- Lasa-ma, Em e acolo, spuse ea purtata de Jess pana la usa, privind scena dintre ce-i doi, ingrijorata.


- Te doareeee, spuse ea simtindu-si gura plina de sange vazandu-l dupa pe tipul ala cunoscut.
- Buna si tie, ai vrea sa ma ajuti putin? intreba ea incet punand o vraja asupra lui care il facea sclavul ei. (jackie)
- Mai repede... statu cateva clipe ca sa se gandeasca la numele sau si-i reusi. Jack! Gemu usor cand Em ii atinse inima asteptand ca Jack sa-si faca treaba.
Sus In jos
Crocevia di amore.

Crocevia di amore.


Mesaje : 953
Data de inscriere : 18/12/2011
Localizare : Printre randuri.

Emmilian. Horror room. - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Emmilian. Horror room.   Emmilian. Horror room. - Pagina 21 EmptyDum Ian 29, 2012 6:59 am

O vazu pe Jess ca apare si isi dadu seama ca Shan intelesese si o trimise dupa Rhea, dar nu dura prea mult. O vazu venind inapoi oarecum si dadu cu cohii de Jack. Perfect doi in unu.
-Facem trio acum, Ingrid. Te folosesti de putere pentru a-i domina pe toti ceilalti.
Spera doar ca Jack avea vointa mai mare si era mai puternic dar se paru ca se inselase.
Chiar si fara vraja ei ar fi facut acelasi lucru. Em nu avea sa mai reziste prea mult timp acolo. Jack se apropie de amandoi si ii privi =, stand relaxat ca si cum ei doar vorbeau linistiti acolo si nu se luptau.
Em il privea si simti cum totul trecu asa de repede, in cat aproape ca nu vazu. Jack se duse spre el si isi baga mana in el, tragand puternic iar fantoma disparu. Corpul lui em care era cu Shan era rece acum, inima lui inregistrand doar cateva batai foarte usoare si cu greu. Jack merse la Rhea.
-Spune multumesc, ii zise ironic .
Stia ca in momentul acela cand cu Em, o rupse si pe Indrig putin re realitate. Dar ceea ce nu stiau ceilalti, era ca ea poate avea sa revina cu ajutorul magiei. Pe cand Em...
Sus In jos
https://ruffssilalysidulce.forumgratuit.ro
Mc.Dreamy

Mc.Dreamy


Mesaje : 869
Data de inscriere : 18/12/2011
Varsta : 27
Localizare : Wonderland

Emmilian. Horror room. - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Emmilian. Horror room.   Emmilian. Horror room. - Pagina 21 EmptyDum Ian 29, 2012 7:06 am

Shan
Simti ca i bate inimia.
- Em? Spuse dandu-i usor peste fata cu palma.
Se ridica si dadu un pahar cu apa.

Jess
Isi scoase pistolul de la cizma si il indrepta spre ingrid.
- Bitch! Trase de vre-o cinci ori in burta ei fara nici o asteptare. Inauntru acum! Spuse spre Rhea.
Sus In jos
Zombie.

Zombie.


Mesaje : 286
Data de inscriere : 26/12/2011
Varsta : 27

Emmilian. Horror room. - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Emmilian. Horror room.   Emmilian. Horror room. - Pagina 21 EmptyDum Ian 29, 2012 7:38 am

Rhea privi scena crispata si merse inauntru cu lacrimi in ochii. Merse langa Shan privind ca face toate acele acolo.
- E bine? Isi revine? spuse ea vrand sa-si puna mana in zona inimi lui insa simti ca nu e in stare sa faca asta.


Zi si facut. Jack, il lua pe Em de acolo si aceasta abia daca mai putea respira insa pe chip avea un zambet. Nu avea nevoie de aer sa se refaca si in cateva clipe era ca noua. Vrajile ei erau mult mai tari si aceea rana din pieptul ei era intacta si nu exista. Hainele ei erau dinnou curate insa, simti 5 gloante de lemn in burta. Aceasta isi indrepta privirea spre tipa bruneta si zambi.
- Ce faci omule vampir? intreba ea dur, si in acele clipe ii lua pistolul din mana si-l facu bucatele aruncandu-l in spate. O prinse de par si o trase pentru ai musca gatul. Ii era foooaaame. Dupa ce-i musca gatul ii dadu cateva ierburi pe care le avea intr-un pliculet in buzunar si le puse pe aceea rana. Sopti cateva cuvinte si o facu om pentru totdeaua.
- Asa sa te vad cat de tare esti acum, o sa fi om pe veci fara sa mai poti cere parea nimanui. Isi ridica o spranceana usor si ii dase drumul la par soptindu-i aceste lucruri la ureche ea, retragandu-se in ceata nemai vrand sa aiba deaface cu ei timp de cateva ore.
Sus In jos
Crocevia di amore.

Crocevia di amore.


Mesaje : 953
Data de inscriere : 18/12/2011
Localizare : Printre randuri.

Emmilian. Horror room. - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Emmilian. Horror room.   Emmilian. Horror room. - Pagina 21 EmptyDum Ian 29, 2012 7:48 am

Em se pierdu doar usor dupa cele intamplate, refuzand ca el fantomita sa se intoarca intr-un loc in care era si Ingrid cu Jack. Incerca sa se intoarca in corpul sau, dar se simtea destul de rau. Numai avea putere acum, fata de tipa care isi revenise. Era ranit din toate punctele de vedere. Nu se trezise, nu reusea sa faca vreo miscare. Dar era acolo, in spate poate doar odihnindu-se. Stia doar ca asta nu avea sa fie prima data cand o va vedea pe Ingrid acolo.

Jack se asigura ca Ingrid era in regula si apoi disparuse undeva departe cu ea. Avea sa se intoarca mai tarziu la ei, poate la Jess fara ca ea sa poata sa banuiasca ca facuse tampenii si ca era inca impotriva lor.
Sus In jos
https://ruffssilalysidulce.forumgratuit.ro
Mc.Dreamy

Mc.Dreamy


Mesaje : 869
Data de inscriere : 18/12/2011
Varsta : 27
Localizare : Wonderland

Emmilian. Horror room. - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Emmilian. Horror room.   Emmilian. Horror room. - Pagina 21 EmptyDum Ian 29, 2012 7:52 am

Dupa ce deveni om il privi pe Jack.
- Son of a ..
Se intoarse in casa, nervoasa. Goli tot armamentul pe masa si se uita la cei doi.
- Vreau sa o omor! Incarcase jumatate din armele ce le avea acolo apoi il privi pe em.

Shan
- Cred ca isi revine.. Maii trebuie sa i dau niste sange.
Apoi se uita crispat la JEss cand o vazu asa nervoasa.
Sus In jos
Zombie.

Zombie.


Mesaje : 286
Data de inscriere : 26/12/2011
Varsta : 27

Emmilian. Horror room. - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Emmilian. Horror room.   Emmilian. Horror room. - Pagina 21 EmptyDum Ian 29, 2012 8:03 am

Rhea inca statea langa Em, in genunchi. Isi puse usor o palma pe chipul lui mangaindu-l. Il privi scurt pe Shan care facea tot posibilul sa-l tina in viata. Ii zambi usor dar fiind trista si... isi muta privirea pe chipul lui Em.


Jack se tinea dupa ea.
- Mda... se pare ca nu-ti place compania alora, spuse ea incet slabind pasul ca sa-l astepte sa mearga deodata cu el, la unison.
Sus In jos
Crocevia di amore.

Crocevia di amore.


Mesaje : 953
Data de inscriere : 18/12/2011
Localizare : Printre randuri.

Emmilian. Horror room. - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Emmilian. Horror room.   Emmilian. Horror room. - Pagina 21 EmptyDum Ian 29, 2012 8:08 am

Jack o ajunse din urma si o privi serios.
-De ce ai venit pana la urma aici, Ingrid? Ca sa-l distrugi cu adevrata pe Emilllian sau doresti altceva?intreba curios si continua sa mearga.
-Imi place orice companie, atata timp cat sunt cu cineva si nu singur, ridica din umeri indiferent intorcandu-se spre ea.

Em incepu usor sa-i auda tot mai clar. Sangele lui Shan il ajutase intr-un fel. Toate acele urme ale luptei de mai devreme aparusera pe corpul sau. Rana de la gat, de la cranga si din piept. Tot. Incepu sa respire mai bine si intredeschise doar usor ochii si ii inchise la loc, neputand sa-i tina asa.
Sus In jos
https://ruffssilalysidulce.forumgratuit.ro
Mc.Dreamy

Mc.Dreamy


Mesaje : 869
Data de inscriere : 18/12/2011
Varsta : 27
Localizare : Wonderland

Emmilian. Horror room. - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Emmilian. Horror room.   Emmilian. Horror room. - Pagina 21 EmptyDum Ian 29, 2012 8:16 am

Jess
Le incarca pe toate si le arunca la ea pe pat.
Se intoarse la ei.
- Shan ai nevoie de o pauza! Pierzi prea mult sange.
Isi puse mainile in buzunar.

Shan
Scoase perfuzia si isi bagase in mana cealalta parte, umplu jumatate de punguta pentru lichide si o fixa in fluturasul lui.
- Asta ar trebui sa mearga.
Se ridica usor dar se prabusi dudpa cateca secunde.
- Sunt bine! Spuse nervos in aer.
Sus In jos
Crocevia di amore.

Crocevia di amore.


Mesaje : 953
Data de inscriere : 18/12/2011
Localizare : Printre randuri.

Emmilian. Horror room. - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Emmilian. Horror room.   Emmilian. Horror room. - Pagina 21 EmptyDum Ian 29, 2012 8:42 am

Putea sa auda toate cele prin jurul lui in clipa aceea si simti oarecum cand lui Shan i se facu rau.
Shan......opreste-te. Te omori singur.....sunt bin..e,ii zise el cu greu sperand ca avea sa fac ce ii zisese. Nu avea sa stea acolo si sa vada cum le era rau din cauza lui. Avea sa se refaca singur intr-un fel sau altul. Chiar daca era slabit, avea sa-si revina.
Sus In jos
https://ruffssilalysidulce.forumgratuit.ro
Zombie.

Zombie.


Mesaje : 286
Data de inscriere : 26/12/2011
Varsta : 27

Emmilian. Horror room. - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Emmilian. Horror room.   Emmilian. Horror room. - Pagina 21 EmptyDum Ian 29, 2012 10:24 am

Era foarte agitata si isi puse usor mana pe chipul lui Em mangaindu-l usor. Lua o perna si ii i-o puse sub cap ca sa-i fie comod. Il privi scurt pe Shan punandu-si ochii dinnou pe chipul lui Em. Se mai calma usor insa dorea sa-l vada in picioare de acolo.


Incetini, ca sa o ajunga si sa mearga la unison cu ea.
- Ce-ti pasa tie, tu doar trebuie sa ma servesti atata tot, si in aceasta clipa mie foarte foame, spuse ea incet bagandu-si mainile in buzunarele gecii.
Sus In jos
Mc.Dreamy

Mc.Dreamy


Mesaje : 869
Data de inscriere : 18/12/2011
Varsta : 27
Localizare : Wonderland

Emmilian. Horror room. - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Emmilian. Horror room.   Emmilian. Horror room. - Pagina 21 EmptyDum Ian 29, 2012 10:30 am

Jess.
Privi armele de pe pat, se clatina nervoasa.
Lua cearceaful cu tot cu arme si il arunca pe jos.
Dadu cu picioru in usa se tranti si ramase ea in camera singura.
Vazu pe masa niste poze cu ea si jack, dadu cu mana si cazu toate pe jos cu tot cu lampa.
O apuca plansu.
Se aseza in colt si isi duse genunchi la barbie. Scoase pistolul ce il avea la spate si dadu cu el in oglinda care se sparse si se facu numai cioburi in jurul ei.
- He was everything, EVERYTHING that i wanted..., spuse cu lacrimile pe obraji. Si in soapta.

Shan.
Se ridica si o privi pe Rhea cum statea langa Emi.
Se intoarse si intra in bucatarie, il apucase durerile de burta ceea ce nu era in regula pentru el.
Lua un pahar cu apa dar il scapa pe jos, mai lua unul si il bau incet, curata pe jos si se puse pe un scaun cu corpul pe masa, obosit.
Sus In jos
Crocevia di amore.

Crocevia di amore.


Mesaje : 953
Data de inscriere : 18/12/2011
Localizare : Printre randuri.

Emmilian. Horror room. - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Emmilian. Horror room.   Emmilian. Horror room. - Pagina 21 EmptyDum Ian 29, 2012 10:37 am

Em.

Reusi sa deschida din nou ochii si sa o vada pe Rhea acolo. Se bucura de asta, pacat ca ii facea bine doar moral. Auzi sticla spargandu-se dincolo si nu stiu cum de avusese puterea sa se ridice rapid si sa o opreasca sa mai arunce ceva. Abia mai statea in picioare, noroc ca era sprijinit de ea.
-Lasa-l Jess sa plece.
Avu dentinta sa cada din nou, dar incerca sa reziste.
-Vor veni inapoi.
S intoarse si o privi pe Rhea si pe Shan serios facandu-si griji din cauza lor. Daca aveau sa fie raniti si ei urmatoarea data din cauza lui. Mai bine il distrugea numai pe el, nu si pe ceilalti.
-Imi pare rau ca vam bagat in asta cand v-am chemat dupa mine.

Jack.
Stia ca ea nu isi dadea seama, dar intr-un fel dupa ce se terminase cu Em vraja disparu.
-Nu aveam nevoie de ordine ca sa te ajut. Asa ca taci din gura. Regret sa te anunt ca nu servesc pe nimeni, mai ales pe tine.
Pufni si o privi zambind.
Sus In jos
https://ruffssilalysidulce.forumgratuit.ro
Zombie.

Zombie.


Mesaje : 286
Data de inscriere : 26/12/2011
Varsta : 27

Emmilian. Horror room. - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Emmilian. Horror room.   Emmilian. Horror room. - Pagina 21 EmptyDum Ian 29, 2012 10:45 am

Rhea vazu ca Em se ridica de acolo si intr-un fel era fericita ca era ok.
Se ridica si ea in cele din urma si merse la Shan unde este in bucatarie.
- Cum esti, spus ea ingrijorata incercand sa-l prinda de brat si sa-si tina mana pe bratul lui vazand ca el statea pe masa aia cu jumate din corp.
Isi trecu mana prin parul lui usor arajandu-l.


- Mda, asta s-o crezi tu, spuse ea incet si lejer si continua sa mearga la pas cu el.
- Du-te la prieteni tai, ce te tot tii dupa mine?
Sus In jos
Mc.Dreamy

Mc.Dreamy


Mesaje : 869
Data de inscriere : 18/12/2011
Varsta : 27
Localizare : Wonderland

Emmilian. Horror room. - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Emmilian. Horror room.   Emmilian. Horror room. - Pagina 21 EmptyDum Ian 29, 2012 10:50 am

Se scula, atipise pentru cateva secunde.
- Rhea.. spuse zambind si incet. Cum e Emi? Spuse ridicandu-se rapid in picioare mai umpic sa cada la loc.
Era destul de ingrijorat, nu stia ce sa zica.

Jess
Il lua de mana pe Emi, si-l imbratisa.
- I love you so much! Il tinea strans ca sa nu pice. Isi ridica privirea i zambi si il saruta pe obraz. Esti singura persoana in care am incredere cu adevarat! Spuse sincera dandu-i usor drumu dar inca i tinea echilibrul.
Sus In jos
Crocevia di amore.

Crocevia di amore.


Mesaje : 953
Data de inscriere : 18/12/2011
Localizare : Printre randuri.

Emmilian. Horror room. - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Emmilian. Horror room.   Emmilian. Horror room. - Pagina 21 EmptyDum Ian 29, 2012 10:58 am

Em nu era tocmai intr-o dispozitie prea bune ca sa accepte toate acele toane ale lui Jess. In momentul acela nu avea sa suporte "love you, eram ingrijorata ,credeam ca ai sa mori" sau alte lucruri de genul acesta. Incerca sa se tina pe picioare si facu cativa pasi pana ajunge mai aproape de cei doi si incepu sa tuseasca. Isi reveni in cele din urma.
-Multumesc, ca l-ai lasat pe dracu sa ma ia dincolo, zise facand o gluma aorecum dar nu prea radea.
Era ingrijorat si nedumerit in unele parti.
-N-ar fi trebuit sa te slabesti asa de tare, ii zise privindu-l serios si ingrijorat apoi cazu sprijinit de perete.

-Alta data cand ai nevoie de cineva care sa te scape din mainile demonului, te poti descurca si singura.
Ii zambi si disparu imediat, aparand pe acolo pe hol in drum spre camera alora. Dar nu intra statea doar pe acolo.
Sus In jos
https://ruffssilalysidulce.forumgratuit.ro
Zombie.

Zombie.


Mesaje : 286
Data de inscriere : 26/12/2011
Varsta : 27

Emmilian. Horror room. - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Emmilian. Horror room.   Emmilian. Horror room. - Pagina 21 EmptyDum Ian 29, 2012 11:03 am

Il prinse de mana vrand sa-l ajute sa se mentina pe picioare. Era ingrijorata acum in privinta lui si... il privi nedumerita in ochii. Il vazu pe Emi venind din directia opusa vazand ca nici el nu se simte prea bine.
- Va las singuri... spuse ea incet si merse in cealalta camera vrand sa stranga sangele de pe jos.
Sus In jos
Mc.Dreamy

Mc.Dreamy


Mesaje : 869
Data de inscriere : 18/12/2011
Varsta : 27
Localizare : Wonderland

Emmilian. Horror room. - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Emmilian. Horror room.   Emmilian. Horror room. - Pagina 21 EmptyDum Ian 29, 2012 11:10 am

Jess
Lua pistolul la ea pentru orice eventualitate.
Isi sterse lacrimile, se simtea ca o proasta.
Plang pentru un baiat vampir! Dinou, fuck off girl. Isi spuse in gand.
Iesi din camera i privi pe cei doi si vru sa iasa pe afara.
- Ma duc afara, spuse in aer catre cei doi.

Shan.
- Ma lasi? Am grija de tine, macar atata pot sa fac. Se sprijini de masa privind-ul apoi totusi se aseza pe scaun.
- Stai jos sau ce am facut era pe degeaba, isi puse mainile pe masa sa se relaxeze mai bine.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Emmilian. Horror room. - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Emmilian. Horror room.   Emmilian. Horror room. - Pagina 21 Empty

Sus In jos
 
Emmilian. Horror room.
Sus 
Pagina 21 din 41Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 31 ... 41  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Sebastian. WORST ROOM

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Azarath Metrion Zinthos :: x OLD RPG FANS x :: Haunted House :: Dormitoarele-
Mergi direct la: