Azarath Metrion Zinthos
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 let me do this!!!

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Mc.Dreamy

Mc.Dreamy


Mesaje : 869
Data de inscriere : 18/12/2011
Varsta : 27
Localizare : Wonderland

let me do this!!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: let me do this!!!   let me do this!!! - Pagina 2 EmptyDum Iul 15, 2012 4:43 am

Kelly N.

Perna aceia trecu pe langa ea, dar nu o atinse doar un mic vant. Rucsacul il avea pe canapea. Afara nu ploua deloc. Se intoarse spre el, ca sa i raspunda dar nu la cele spuse de el.
- Cred ca ar trebui sa plec. Afara nu mai ploua.
Isi luase tricoul ud si il indesa acolo. Lua rucsacul si il puse in spate.
- Iti aduc maine tricoul la universitate. Thanks.. for everything. Spuse dandu-si ochi peste cap. Il impinse cu o mana sa se indrepte sa se incalte.
Sus In jos
Crocevia di amore.

Crocevia di amore.


Mesaje : 953
Data de inscriere : 18/12/2011
Localizare : Printre randuri.

let me do this!!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: let me do this!!!   let me do this!!! - Pagina 2 EmptyDum Iul 15, 2012 4:56 am

Nu voia sa o lase chiar asa sa plece, voia sa mai ramana. Cand trecu pe langa el,ca sa plece o prinse de brat si o opri chiar in usa camerei nelasand-o sa treaca.
-Termina, Kelly!ii spuse scurt pentru ca nu-i placea ce facea.
Zambi si se uita spre ea:
-Dupa acea zi,Kevin mi-a spus ca ai incercat sa intri aici sa ma cauti si eram plecat, mi-a zis ce s-a intamplat in seara urmatoare, cearta.......
O privea serios de data asta:
-Nu vreau sa pleci, numai sunt vechiul Lucian, Kelly!
Sus In jos
https://ruffssilalysidulce.forumgratuit.ro
Mc.Dreamy

Mc.Dreamy


Mesaje : 869
Data de inscriere : 18/12/2011
Varsta : 27
Localizare : Wonderland

let me do this!!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: let me do this!!!   let me do this!!! - Pagina 2 EmptyDum Iul 15, 2012 5:41 am

Kelly N.

Se desprinse si il impinse in perete cu toata forta ei. Isi lua in graba ghiozdanul si iesi ca fulgerul pe usa, el o urmai pana afra apoi se intoarse brusc.
- Scuteste-ma! Te rog! Te-am placut dar apoi mi-am dat seama ce a fost asta! Waste of time! Se indrepta in spre sosea si un taxi opri apoi ea intra inauntru privind-ul cum se indeparta de ea. I venea sa planga pentru ca .. ea chiar il iubise o data.
Sus In jos
Crocevia di amore.

Crocevia di amore.


Mesaje : 953
Data de inscriere : 18/12/2011
Localizare : Printre randuri.

let me do this!!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: let me do this!!!   let me do this!!! - Pagina 2 EmptyDum Iul 15, 2012 5:45 am

Lucian A.
Numai avu ce sa faca in seara aceia, nu putea sa o mai opreasca cumva atunci. Statu intreaga zi gandindu-se daca fusese o prostie ca o bagase in seama sau nu. Acum avea sa faca la fel, poate nici n-avea sa-i mai vorbeasca. Seara se aseza langa geam si ajunse la concluzia ca n-avea sa se mai intample ceva.Chiar daca avea sa o mai vada la universitate, poate avea sa se comporte ca si cum nu era nimic. Asa facea el, se schimba in fiecare secunda.Adormi in cele din urma.
Sus In jos
https://ruffssilalysidulce.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





let me do this!!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: let me do this!!!   let me do this!!! - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
let me do this!!!
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Azarath Metrion Zinthos :: x OLD RPG FANS x :: Give me a reason to lie-
Mergi direct la: