Azarath Metrion Zinthos
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 three locked souls

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Crocevia di amore.

Crocevia di amore.


Mesaje : 953
Data de inscriere : 18/12/2011
Localizare : Printre randuri.

three locked souls - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: three locked souls   three locked souls - Pagina 2 EmptyDum Noi 25, 2012 11:11 am

Nu-i mai raspunse dupa faza aceea si abandona dosarul pe acolo, si merse dupa el ajungandu-l la scurta vreme si intrand in camera dupa el.
-Crezi ca daca le vei afla motivele, sau altceva din dosar, asta te va ajuta sa pleci mai repede de aici?intreba si se aseza pe-un scaun.
Statea sa vada da numai intra cineva, sau daca el avea sa-i raspunda intr-un fel.
Sus In jos
https://ruffssilalysidulce.forumgratuit.ro
Mc.Dreamy

Mc.Dreamy


Mesaje : 869
Data de inscriere : 18/12/2011
Varsta : 27
Localizare : Wonderland

three locked souls - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: three locked souls   three locked souls - Pagina 2 EmptyDum Noi 25, 2012 11:19 am

Nici nu apucase sa atinga dosarele cand el intrase. Dar nu il baga in seama si cauta rubrica "J". Scoase dosarul si si-l aseza pe masa, privindu-i prima pagina ciudat.
- Dece te intereseaza ce fac eu? Si dece te-ar interesa pe tine trecutul meu. Deschise privind ce era in fata lui, nu gasea ce vroia, il rasfoise de doua ori. Trebuia sa fie acolo, poate trecuse el cu vederea. Se incruntase incercand sa caute, dar nu gasea. Ce naiba?! Spuse nervos. Si la mine e rupta pagina, dar nu stiu dece. Scoase rapid un dosar din dulap si deschise la pagina 5, care se parea ca lipseste. Cineva a furat toate paginile despre trecutul nostru si despre noi. Totul, nimic nu mai este sigur, acum ei pot face orice vor cu noi, spuse nervos. Dadu un pumn in masa privind nervos, inchise dosarul sau.
Sus In jos
Crocevia di amore.

Crocevia di amore.


Mesaje : 953
Data de inscriere : 18/12/2011
Localizare : Printre randuri.

three locked souls - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: three locked souls   three locked souls - Pagina 2 EmptyDum Noi 25, 2012 11:23 am

Il vazu enervandu-se si vru totusi sa-l opreasca, insa se retrase.
-poate n-au avut niciodata un motiv sa ne inchida aici, striga la el dorind sa se linisteasca pana la urma.
Ramase pe scaun privindu-l ciudat apoi rasfoi putin dosarele.
-Ai uitat ca te poti juca cu ei oricand, Johnny. Doar fa-o! Haide!ii zise vrand sa-i deschida usa in semn ca putea sa omoare tot spitalul daca asta isi dorea.
Sus In jos
https://ruffssilalysidulce.forumgratuit.ro
Mc.Dreamy

Mc.Dreamy


Mesaje : 869
Data de inscriere : 18/12/2011
Varsta : 27
Localizare : Wonderland

three locked souls - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: three locked souls   three locked souls - Pagina 2 EmptyDum Noi 25, 2012 11:28 am

Isi ridica privirea pentru doua secunde, era foarte sigur ca putea distruge si ce-a mai mica particica din spitalul acela, fara ca nimeni sa stie cine a fost sau ca a existat ceva in locul acela. Dar o lasa balta, nu avea sa faca asta, avea sa plece de acolo. Acum mai mult ca sigur nu avea dece sa ramana, nici macar nu stia dece era internat.
- Am un plan de scapare, spuse oftand. Vrei sa mi te alaturi? Spuse scotand un ranjet, vroia sa plece departe, ba chiar in cealalta parte a pamantului. Chiar nu avea sa isi continuie viata intr-un azil putrezit. Iar Lus, putea face multe impreuna cu el, desigur daca i se alatura. Il cunostea inca de cand a venit in spital.
Se aseza pe scaun dar zgomotele de pe hol il faceau sa tremure si sa i faca pielea de gaina, urletele si suferintele la care erau supusi uni nici macar nu era imaginabil. Cam pe la ora aceea paznici mancau un hamburger si stateau linistiti la usa. Dar se pare ca cineva tot dadea tarcoale pe langa cabinet. Se incruta in spre el facandu-i semn sa se poarte normal, avand in final sa il doboare pe acela.
Sus In jos
Crocevia di amore.

Crocevia di amore.


Mesaje : 953
Data de inscriere : 18/12/2011
Localizare : Printre randuri.

three locked souls - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: three locked souls   three locked souls - Pagina 2 EmptyDum Noi 25, 2012 11:37 am

Astepta vrand sa vada cine avea sa vina. Zgomotele se auzeau din ce in ce mai tare,si nu se misca nicio secunda de acolo, insa ceva mai tarziu se oprira. Si-si ridica privirea spre el:
-Iesi afara de aici!ii zise ca raspuns si arunca un ochi vazand ca drumul era liber.
Apoi asteptandu-l ii adresa un raspuns aiurit:
-N-am de gand sa traiec in felul asta intr-un spital, ii zise sperand ca avea sa inteleaga ca mergea cu el oriunde se ducea si nu-l lasa.
Sus In jos
https://ruffssilalysidulce.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





three locked souls - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: three locked souls   three locked souls - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
three locked souls
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Azarath Metrion Zinthos :: x OLD RPG FANS x :: Give me a reason to lie-
Mergi direct la: