Azarath Metrion Zinthos
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Savin' me

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Crocevia di amore.

Crocevia di amore.


Mesaje : 953
Data de inscriere : 18/12/2011
Localizare : Printre randuri.

Savin' me - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Savin' me   Savin' me - Pagina 2 EmptyDum Dec 23, 2012 7:55 am

Em inca privea plicul acela si se gandea de la cine, ar fi putut sa i-l trimita tocmai in perioada aceea. Asa ca in timp ce Abbie se plimba pe acolo, el deschise plicul. Il citise rapid si-si aduse aminte despre ce era vorba. Candva, inainte de a se intalni cu ei toti, si-a incepe misiunea aceea nebuna, lucrase cu cineva in privat. Si abandonase tot, fara sa-i zica respectivului ca nu era disponibil. Erau lucruri in care nu trebuia sa se implice inca de la inceput si acum il cautau.
Asa ca rupse imediat biletul si-l arunca la gunoi, ca ea sa nu-l poata citi.Si se intoarse pe scaun zambindu-i.
-Nu stiu ce i s-a intamplat, zise relaxat ridicand din umeri. Nu-mi amintesc sa ne fi certat, poate ii doar suparat, sau obosit in ultima vreme.
Sopti incet privind-o calm.
Sus In jos
https://ruffssilalysidulce.forumgratuit.ro
Mc.Dreamy

Mc.Dreamy


Mesaje : 869
Data de inscriere : 18/12/2011
Varsta : 27
Localizare : Wonderland

Savin' me - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Savin' me   Savin' me - Pagina 2 EmptyDum Dec 23, 2012 8:09 am

Vru sa i raspunda dar nu putu deoarece o intrerupse sunetul soneriei de la usa, isi facu loc printre el apoi lenesa deschise usa, parul ei ciufulit blond cu suvite statea intr-o stare destul de ok. Niste ochi verzi extrem de deschisi, chiar ireali, clipira de doua ori in fata ei. Un aer de fite i trecura prin fata cand o vazu pe fiinta aia vampir.
- Cassandra, spuse cu o voce foarte gretoasa. Cu un zambet extrem de neplacut i facu loc sa intre, corpul ei suplu pe care purta niste pantaloni negrii din piele mulati si un maieu negru la fel de mulat. Cizmele cu toc faceau sa se auda ca si cum deja mergea sa i taie capul lui Em.
-Draguta casa. Abbie i-o lua inainte stand in drept cu Em. Isi aranja parul la fel si maieul scurt. By the way, daca ati citit scrisoarea Jerry ti-a trimit trandafirul, i spuse ei.
-Ce vrei? Spuse direct. Nu avea chef de pralavageala. Cass ofta scurt si cu un deget il atinse pe Em pe umar.
Sus In jos
Crocevia di amore.

Crocevia di amore.


Mesaje : 953
Data de inscriere : 18/12/2011
Localizare : Printre randuri.

Savin' me - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Savin' me   Savin' me - Pagina 2 EmptyDum Dec 23, 2012 8:20 am

Em nu se ridica de pe scaun cand ea intra. Dar cand Abbie se intoarse langa el, n-o lasa sa se departeze, privind-o pe Cass destul de relaxat. Nu-i pasa de trandafir, sau de scrisoare. Ar fi dat-o imediat afara pe Cass din casa lui, n-avea ce cauta pe acolo.
-Ia loc, ii zise asteptand sa vada ce era de gand sa faca.
Iar dupa isi continua ideea:
-Presupun ca nu vrei o cafea...sau un ceai dupa drum, draga mea Cassie. N-am timp sa te ascult, asa c-ai putea sa faci cale intoarsa si sa pleci. Deci pleaca! ii zise serios fara sa astept sa vada daca ii raspundea lui Abbie cumva.
Sus In jos
https://ruffssilalysidulce.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Savin' me - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Savin' me   Savin' me - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Savin' me
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Azarath Metrion Zinthos :: x OLD RPG FANS x :: Haunted House :: Alte Locuri-
Mergi direct la: