Azarath Metrion Zinthos
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Buhaha, glad to be back!

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Zombie.

Zombie.


Mesaje : 286
Data de inscriere : 26/12/2011
Varsta : 27

Buhaha, glad to be back! Empty
MesajSubiect: Buhaha, glad to be back!   Buhaha, glad to be back! EmptySam Iul 28, 2012 2:49 am

si trecuse mult timp de cand nu puse mana pe un telefon sa-si confirme existenta asa. trimise un mesaj unei persoane de care nu mai auzise de foarte mult timp fiindu-i in acelasi timp dor. deja se afla la locul unde ar trebui sa vina Em, deja aproape crapandu-se de ziua. era un loc mai retras la marginea unei paduri intr-o mica casuta (n-am gasit poza no) nu prea se intreba daca el era ocupat, avea nevoie sa-l vada si sa vorbeasca cu el.
Sus In jos
Crocevia di amore.

Crocevia di amore.


Mesaje : 953
Data de inscriere : 18/12/2011
Localizare : Printre randuri.

Buhaha, glad to be back! Empty
MesajSubiect: Re: Buhaha, glad to be back!   Buhaha, glad to be back! EmptySam Iul 28, 2012 2:53 am

Em vazuse mesajul devreme pentru ca nu reusi deloc sa stea locului in seara aia. Si abbie era langa el acolo in camera, asa ca ii dadu un pupic pe frunte si ii zise ca se intoarce destul de repede. De la nunta numai vazuse pe nimeni, pe Rhea cu atat mai putin. Ajunse repede acolo unde se afla ea. Dar mergea usor zambind si se apropie de ea.
-Nu credeam ca vei da un semn de viata prea curand, zise glumind.
Sus In jos
https://ruffssilalysidulce.forumgratuit.ro
Zombie.

Zombie.


Mesaje : 286
Data de inscriere : 26/12/2011
Varsta : 27

Buhaha, glad to be back! Empty
MesajSubiect: Re: Buhaha, glad to be back!   Buhaha, glad to be back! EmptySam Iul 28, 2012 3:07 am

isi rezema spatele de un trunchi al unui copac continuand sa-l astepte pe Em, sperand ca va putea aparea. in scurt timp auzise un mic zgomot in aproprierea sa, in acea clipa observandu-se clar un mic zambet pe chip.
- ai venit! era doar o afirmatie, continuand sa-si tina zambetul pe chip.
- sa stii ca sentimentul e reciproc, ii zise ea.
Sus In jos
Crocevia di amore.

Crocevia di amore.


Mesaje : 953
Data de inscriere : 18/12/2011
Localizare : Printre randuri.

Buhaha, glad to be back! Empty
MesajSubiect: Re: Buhaha, glad to be back!   Buhaha, glad to be back! EmptySam Iul 28, 2012 3:10 am

Zambi cand o auzi insa se mentinu aproape serios(nici chiar serios) si statu in continuare acolo in fata sa:
-Am venit, insa nu voi putea sa stau prea mult, o anunta aproape cu un sentiment de regret.
-Credeam ca sunteti amandoi.Insa ma bucur sa te revad dupa atata timp. Stii ca va asteptam oricand pe la noi.
Sus In jos
https://ruffssilalysidulce.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Buhaha, glad to be back! Empty
MesajSubiect: Re: Buhaha, glad to be back!   Buhaha, glad to be back! Empty

Sus In jos
 
Buhaha, glad to be back!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Back under the stars.
» Love, we should take back all our memories.

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Azarath Metrion Zinthos :: x OLD RPG FANS x :: Haunted House-
Mergi direct la: