Azarath Metrion Zinthos
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 You can call me evil cause I'm just not like you...

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Crocevia di amore.

Crocevia di amore.


Mesaje : 953
Data de inscriere : 18/12/2011
Localizare : Printre randuri.

You can call me evil cause I'm just not like you... Empty
MesajSubiect: You can call me evil cause I'm just not like you...   You can call me evil cause I'm just not like you... EmptyVin Oct 11, 2013 9:19 am

A se face precizarea cu domnu aici secsos de fata : Sebastian (scuzeeee sunt obsedata de numele asta dintr-un frumos motiv )

Sebastian se trezise brusc la miezul noptii si numai reusi sa adoarma. Se foi continu, gandindu-se atent la ziua ce tocmai se incheiase, la persoanele care locuiau acum in casa impreuna cu el, dar si la faptul ca-n ultima vreme o luase razna.
Se ridica din pat si incepu sa mearga prin casa. Se duse la bucatarie si incepu sa-si prepare o ciocolata calda, apoi vru saa urce inapoi. Insa brusc se razgandi si iesi pe veranda, desi afara era foarte frig. Ramase acolo timp indelungat si lasa usa deschisa, astfel aerul patrunzand la ce doi musafiri din casa lui. Insa nu-i pasa prea mult.
Sus In jos
https://ruffssilalysidulce.forumgratuit.ro
Zombie.

Zombie.


Mesaje : 286
Data de inscriere : 26/12/2011
Varsta : 27

You can call me evil cause I'm just not like you... Empty
MesajSubiect: Re: You can call me evil cause I'm just not like you...   You can call me evil cause I'm just not like you... EmptyVin Oct 11, 2013 9:32 am

You can call me evil cause I'm just not like you... Tumblr_inline_mmpfrkIYWX1qz4rgp
Stand pe marginea patului, pur si simplu, se trezii cu ochii grei si cu o presiune insuportabila care ii afecta mare parte din cap. Isi puse pe ea o camasa, mai mare si lunguta, avand in vedere ca era doar in lejeria intima, si cu pasi mici si adormiti, iesi din camera sa. Simti un aer rece venind din partea opusa ei, si incet se indrepta spre acel loc. Vazu o silueta masiva sprjinindu-se de bara de pe veranda, si inainta usor, batand in usa din sticla usor, sprijinindu-se de ea, dupa.
- Hey, esti bine? cu toate ca nu-l cunostea, fiind prima ei noapte petrecuta in acel loc, era putin pierduta, chiar si-n propriile sale idei.
Sus In jos
Mc.Dreamy

Mc.Dreamy


Mesaje : 869
Data de inscriere : 18/12/2011
Varsta : 27
Localizare : Wonderland

You can call me evil cause I'm just not like you... Empty
MesajSubiect: Re: You can call me evil cause I'm just not like you...   You can call me evil cause I'm just not like you... EmptyVin Oct 11, 2013 9:40 am

You can call me evil cause I'm just not like you... Tumblr_muils8vTvv1sgwwato1_500

Isi trecuse o mana prin parul scurt incercand sa si-l dea din fata, iar apoi se ridica de pe marginea vanii cu o nervozitate destul de mare. Nu stia dece continua sa faca prostiile alea, sa mearga la petreceri, sa se distruga pe ea insusi. Isi trase geaca peste lenjerie si isi facu loc afara cu tigara intre degete, ochi albastri care observau totul, parca erau rosii si obositi desi asta nu o facea sa se dea batuta. Se parea ca toata lumea era treaza si nu stia daca e de bine.
- Noapte alba? Spuse in timp ce trecu pragul si privea tot inainte, de parca era intr-o transa. Isi aseza mana stanga pe langa ea tinandu-si de cald.
Sus In jos
Crocevia di amore.

Crocevia di amore.


Mesaje : 953
Data de inscriere : 18/12/2011
Localizare : Printre randuri.

You can call me evil cause I'm just not like you... Empty
MesajSubiect: Re: You can call me evil cause I'm just not like you...   You can call me evil cause I'm just not like you... EmptyVin Oct 11, 2013 9:50 am

You can call me evil cause I'm just not like you... Tumblr_m7gnw5HAAx1rrf9sa
Nu trecu mult timp si imediat auzi pe cineva, aparand dincolo deee usa si adresandu-i-se. Isi ridica putin privirea, invitand-o pe fata sa se asezee pee bancutaa de pe veranda si apoi ii raspunse:
-Nu s-a intamplat nimic, ii spuse brusc intr-un mod sec si apoi incerca sa-i zambeasca cat puteaa el de adevarat.
-Cum de te-ai trezit laa oraa asta? intreba curios dar nu-i asteptaaa raspunsul ca-i adresa alta intrebare: Spune-mi ceva despre tine.
Cateva minute mai trezii o vazu si pee cealalta musafira a casei. Parea interesanta, desi nu stia cum de reusise sa stea in casaaa cu doua tipe si singur.  Incerca sa-si aminteasca situatiaa nca d ela inceput, dar renuntase.
-Nu-i o idee chiar rea, doar ca depinde ce intelegi prin "noapte alba" , ii replica zambindu-i pervers.
Sus In jos
https://ruffssilalysidulce.forumgratuit.ro
Mc.Dreamy

Mc.Dreamy


Mesaje : 869
Data de inscriere : 18/12/2011
Varsta : 27
Localizare : Wonderland

You can call me evil cause I'm just not like you... Empty
MesajSubiect: Re: You can call me evil cause I'm just not like you...   You can call me evil cause I'm just not like you... EmptyVin Oct 11, 2013 10:06 am

Ranji, la spusele lui si isi muta ochi catre Paula. Nu o mai vazuse de mult, iar asta era cam sansa ei sa vorbeasca cu ea. Erau cunostinte de mici, dar nici o data nu au reusit sa devina prietene. Aveau cercuri diferite de prietenie. Si totusi, uitele impreuna si nedespartite cu o seara la indemana.
- Depinde, spuse intr-un final catre el. Mai luase un fum, si arunca tigara pe nisipul ce se afla in fata verandei, era o casa pe plaja, facuta din lemn, ce parea foarte rustica. Se sprijini de balustrada din lemn si i privea de la departare incercand sa faca o mica conversatie.
- Jodie, spuse catre el, aranajandu-si mai bine pe ea acea geaca ce acoperea doar maieul, nu si boxeri.
Sus In jos
Zombie.

Zombie.


Mesaje : 286
Data de inscriere : 26/12/2011
Varsta : 27

You can call me evil cause I'm just not like you... Empty
MesajSubiect: Re: You can call me evil cause I'm just not like you...   You can call me evil cause I'm just not like you... EmptyVin Oct 11, 2013 10:08 am

Plimbandu-si privirea pe trupul lui, si-o intoarse inspre vocea ce se auzii langa ea. Ii vazu foarte greu chipul, fiind destul de intunecata incaperea, insa un parfum delicat, ii readuse la viata cateva amintiri destul de indepartate de prezent.
- Buna... dimineata, spuse incet, lipindu-se usor de usa rece, de sticla, si isi dase dupa ureche o suvita jucausa de par.
- Imi place noul tau look, facuse un apropo, lui Jodie.
Sus In jos
Crocevia di amore.

Crocevia di amore.


Mesaje : 953
Data de inscriere : 18/12/2011
Localizare : Printre randuri.

You can call me evil cause I'm just not like you... Empty
MesajSubiect: Re: You can call me evil cause I'm just not like you...   You can call me evil cause I'm just not like you... EmptyVin Oct 11, 2013 10:15 am

Incerca sa gaseasca in conversatia lor o urma de ironie, ceva care le-ar putea trada sentimentele din spatele acelei prietenii si noi revederi. Insa nu descoperi initial, si ramase totusi atent raspunzandu-i tipei blonde:
-Sebastian. Sebi, pentru cunostinte, ii explicaaa si apoi se ridica pentru a duceee cana inapoi in bucatariee.
Nu-si putea lua insa gandul de la ea, de la felul cum arata si aproape caa se prezenta in intregime in fata lui. Isi arunca putin cu apa pe fata si se intoarse la cele doua.
Ii auzi vorbele celeilalte tipe si apoi replica:
-Pacat caaa e atat de frig afaraa, si avem prea multe haine pe noi.
Se intoarse si incepu iar sa miste prin holul acelaaa care ducea spre iesire, ascultandu-le conversatia.
Sus In jos
https://ruffssilalysidulce.forumgratuit.ro
Mc.Dreamy

Mc.Dreamy


Mesaje : 869
Data de inscriere : 18/12/2011
Varsta : 27
Localizare : Wonderland

You can call me evil cause I'm just not like you... Empty
MesajSubiect: Re: You can call me evil cause I'm just not like you...   You can call me evil cause I'm just not like you... EmptyVin Oct 11, 2013 10:21 am

Il vazu pe tip cum intra inauntru, uitandu-se, privind-ul din intregime, apoi isi intoarse privirea catre Paula. Se uita la parul ei saten superb, pe care il avuse si ea o data.
- Mersi, trebuia ceva nou. Ramase cu privirea la ea pentru catea secunde apoi se hotara sa o intrebe ceva. Nu te-am prea vazut in utlima vreme, acum ce ne revedem in circumstantele astea, dar... ce ai mai facut? Spuse umpic, nostalgica. Ceva anormal pentru Jodie, the cold hearted bitch. Isi misca corpul langa ea pe banca, prinvind-o inca de la departare.
Sus In jos
Zombie.

Zombie.


Mesaje : 286
Data de inscriere : 26/12/2011
Varsta : 27

You can call me evil cause I'm just not like you... Empty
MesajSubiect: Re: You can call me evil cause I'm just not like you...   You can call me evil cause I'm just not like you... EmptyVin Oct 11, 2013 10:25 am

Chipul si-l sprijini in palme, lasand coatele pe picioarele ei. Isi misca trupul aproape de al lui Jodie si ii saruta dupa fin obrazul.
- Sunt... multe, nu avea chef sa faca acel lucru. Se ridica de acolo si merse la balustrada, lasandu-se usor in jos, somnolenta cuprinzand-o.
Sus In jos
Crocevia di amore.

Crocevia di amore.


Mesaje : 953
Data de inscriere : 18/12/2011
Localizare : Printre randuri.

You can call me evil cause I'm just not like you... Empty
MesajSubiect: Re: You can call me evil cause I'm just not like you...   You can call me evil cause I'm just not like you... EmptyVin Oct 11, 2013 10:34 am

Se opri doua secunde si doar le ascultaaa conversatia sperand ca totusi va auzi cevaa interesant, sauu ca una din ele va divulga vreo ceva la un moment dat. Se intoarse totusi la ele, fara sa mai zica nimic si lee privi atent.
Isi aminti dee ziua precedenta. Cum plecase la o petrecere, si se imbatase, apoi aterizare o buna bcata dee vreme intr-o padure undee adormise, langaa casaaa aceea. Cand se trezi totul ardeaa in jur sii le gasi doar pe ele douaa. Pe una din ele cel putin, cealalta o saltasee de pe drum, gasind-o lovitaa.
-Sunt curios de poveste, dee petrecerea dee noapteaa trecuta. Presupun ca erai si tu acoloo! ii zisee Paulei.
Petrecereaaa era intr-un fel privata desi reusise sa se strecoare pt a afla ceva. Poate avea acum ocazia.
-Cum ati ajuns acoloo? tulbura el linistea
Sus In jos
https://ruffssilalysidulce.forumgratuit.ro
Mc.Dreamy

Mc.Dreamy


Mesaje : 869
Data de inscriere : 18/12/2011
Varsta : 27
Localizare : Wonderland

You can call me evil cause I'm just not like you... Empty
MesajSubiect: Re: You can call me evil cause I'm just not like you...   You can call me evil cause I'm just not like you... EmptyVin Oct 11, 2013 10:43 am

Stia ca avea intr-un final sa le intrebe ceva legat de petrecere, dar ea nu ezita sa deschida subiectul. Chiar nu stia de Paula, de petrecere, aflase doar cand se intalnisera pe drum cu ei. Dupa ce ea intrase intr-o cearta cu asazisul iubit al ei, o batuse si o lasase in drum. Chestia era veneau de la petrecere si el incepuse dintr-o data sa fie gelos, asa ca se luasera la trante si o lasa in drum cu o vanataie pe brat. Isi ridica privirea catre Sebastian.
- Eu am picat, apoi ai venit tu si m-ai salvat. Spuse pe un ton ironic. Ea era mai curioasa ce facuse Paula, ce cauta ea la o petrecere de genul acela. Unde erau toti drogatii si toaate ciudatele din acea zona, era o petrecere privata. Dar tu ? Domnu' frumos?
Sus In jos
Zombie.

Zombie.


Mesaje : 286
Data de inscriere : 26/12/2011
Varsta : 27

You can call me evil cause I'm just not like you... Empty
MesajSubiect: Re: You can call me evil cause I'm just not like you...   You can call me evil cause I'm just not like you... EmptyVin Oct 11, 2013 10:45 am

Isi intoarse alene capul spre ei, si dase din umeri.
- Plictiseala m-a aduc acolo, continuase, pe un ton incet, prinzandu-si tot parul in maini si lasandu-l sa cada intr-o parte doar.
Sus In jos
Crocevia di amore.

Crocevia di amore.


Mesaje : 953
Data de inscriere : 18/12/2011
Localizare : Printre randuri.

You can call me evil cause I'm just not like you... Empty
MesajSubiect: Re: You can call me evil cause I'm just not like you...   You can call me evil cause I'm just not like you... EmptyVin Oct 11, 2013 10:48 am

Nu vru sa le dea prea multe informatii, asa ca evita pe cat de mult putea un raspuns direct:
-Cautam pe cineva, dar planurile nu au mers asa de bine, le explica sis e aseza iar langa ele.
Sus In jos
https://ruffssilalysidulce.forumgratuit.ro
Mc.Dreamy

Mc.Dreamy


Mesaje : 869
Data de inscriere : 18/12/2011
Varsta : 27
Localizare : Wonderland

You can call me evil cause I'm just not like you... Empty
MesajSubiect: Re: You can call me evil cause I'm just not like you...   You can call me evil cause I'm just not like you... EmptyVin Oct 11, 2013 10:50 am

Se ridica de pe banca si trase aer in piept, aproprindu-se de mare. Era asa de obosita incat abia se mai tinea pe picioare.
- Ce facem in continuare? Aveti vre-un plan?
Sus In jos
Zombie.

Zombie.


Mesaje : 286
Data de inscriere : 26/12/2011
Varsta : 27

You can call me evil cause I'm just not like you... Empty
MesajSubiect: Re: You can call me evil cause I'm just not like you...   You can call me evil cause I'm just not like you... EmptyVin Oct 11, 2013 10:52 am

- Sa dormim, spuse scurt si incet se indrepta spre camera ei. Se aseza in pat, se infofolii in plapumioara si incepu sa se gandeasca la persoanele ei dragi care nu o bagau in seama(=))))))))))) DE CE NU-MI SCRIE). Butona absenta telefonul, verificandu-si casuta vocala si mesajele.
Sus In jos
Crocevia di amore.

Crocevia di amore.


Mesaje : 953
Data de inscriere : 18/12/2011
Localizare : Printre randuri.

You can call me evil cause I'm just not like you... Empty
MesajSubiect: Re: You can call me evil cause I'm just not like you...   You can call me evil cause I'm just not like you... EmptyVin Oct 11, 2013 10:57 am

Se ridica deee acoloo si merse aproape dee tipaa aceea, incepand sa auda valurilee marile din ce in ce mai tare. Acolo is petrecuse o mare parte din viata, practic crescusee in valurilee aceleaa, aducandu-si aminteee caa erau doar un copil cand cineva la gasit aproape dee stanci.
-Ce zici de-o plimbareee mai departee deee tarm? ii spusee aratandu-i o directiee careee duceaa spreee un drum care urma un dig dealungulul intregului tarm careee imprejmuiaa orasul.
-Obisnuiam saa umbluu in fiecaree noaptee pe aici, cu diferiti oameni care ne vizitau, sau chiar cand dormeam singur si-mi era fricaa sa ramas in casa. Dormeam pee plaja uitandu-maa la stele
Sus In jos
https://ruffssilalysidulce.forumgratuit.ro
Mc.Dreamy

Mc.Dreamy


Mesaje : 869
Data de inscriere : 18/12/2011
Varsta : 27
Localizare : Wonderland

You can call me evil cause I'm just not like you... Empty
MesajSubiect: Re: You can call me evil cause I'm just not like you...   You can call me evil cause I'm just not like you... EmptySam Oct 12, 2013 6:46 am

Il urma in timp ce i arata imprejurul plajii ce era inconjurata de apa, cu toate astea se gandea dece se mai afla la el acasa, dece se afla Paula acolo si dece se gandea sa ramana pentru o vreme? Oare avea ceva de castigat din asta? Poate vroia putina liniste, sa scape de viata ei pentru o perioada de timp, sa ramana in pace, sa isi gaseasca pacea. I era mai bine daca nu o cauta nimeni.
- Mda, foarte interesant. Spuse ironica, oprindu-l. Stase ceva timp pe ganduri si apoi il privi in ochi. Tu ce ai de gand sa faci? Presupun ca maine, poimaine o sa plec, la fel si Paula. Apoi scoase din buzunar pachetul de tigari. Adica nu stiu, eu plec sigur, Paula poate ramane, ma refer la mine. Aprinse o tigara si isi intoarse inapoi privirea catre el, lasand primul fum sa iasa afara din plamani.
Sus In jos
Zombie.

Zombie.


Mesaje : 286
Data de inscriere : 26/12/2011
Varsta : 27

You can call me evil cause I'm just not like you... Empty
MesajSubiect: Re: You can call me evil cause I'm just not like you...   You can call me evil cause I'm just not like you... EmptySam Oct 12, 2013 10:03 am

Nu putea sa se odihneasca, si pur si simplu incepu sa se inece in proprile ei lacrimi. Simti cum ceva nu era in regula, cum totul era planificat, cum totul se rezuma la ea si la piesa insasi de puzzel, care putea sa formeze ceva. O durere insuportabila o cuprinse si acest lucru se putea clasifica in picatura ce umplea paharul.
Sus In jos
Crocevia di amore.

Crocevia di amore.


Mesaje : 953
Data de inscriere : 18/12/2011
Localizare : Printre randuri.

You can call me evil cause I'm just not like you... Empty
MesajSubiect: Re: You can call me evil cause I'm just not like you...   You can call me evil cause I'm just not like you... EmptySam Oct 12, 2013 11:25 am

Chiar nu se gandise la ce avea sa faca, si nu prea-l interesa. Ar fi facut o baie in mare, insa in schimb ii oferi un raspuns rapid si sec:
-Probabil voi fugi in lume, probabil voi cauta pe altii ca mine. Urasc singuratatea, ii explica pe-un ton dur si incepu sa se dezbrace.
-Ai putea sa ma urmezi, sau ai puteaa bine mersi s-o urmezi pee prietena ta de acolo.
Nu astepta prea mult si se aruncaa in valuri.
Sus In jos
https://ruffssilalysidulce.forumgratuit.ro
Mc.Dreamy

Mc.Dreamy


Mesaje : 869
Data de inscriere : 18/12/2011
Varsta : 27
Localizare : Wonderland

You can call me evil cause I'm just not like you... Empty
MesajSubiect: Re: You can call me evil cause I'm just not like you...   You can call me evil cause I'm just not like you... EmptySam Oct 12, 2013 11:36 am

I urmarea miscarile buzelor, si cum se dezbraca si incepu sa se infrunte cu valurile. Nu avea sa zica nu la o asemenea oportunitate, nu avea sa se de-a batuta. Isi dadu jos geaca, tricoul larg si ramase in boxeri, topless. Arunca tigara departe de ei si fugi cu un zambet mare pe buze catre valuri. Apa era rece ca gheata, iti venea sa nu intri de loc , dar daca fugeai te obisnuiai mai repede.
- Regula numarul unu, eu nu urmez pe nimeni. Ajungand in drept cu el il impinse intr-o parte sperand sa pice. Era amuzant, i placea sa faca chestii de genu. Sa fie fericita, libera, sa simta ca e in viata.
Sus In jos
Zombie.

Zombie.


Mesaje : 286
Data de inscriere : 26/12/2011
Varsta : 27

You can call me evil cause I'm just not like you... Empty
MesajSubiect: Re: You can call me evil cause I'm just not like you...   You can call me evil cause I'm just not like you... EmptyDum Oct 13, 2013 2:36 am

Pe spate, isi deschise ochii si rivi absenta si complesita de moment, tavanul. Ceva ii ramase sub piele, ce o nelinistea, ceva ce ii ardea nerabdarea, durerea, toata tristetia din oase si mai ales ritmul respiratiei sale.
Incet, incet simtii cum firicele de caldura se imprimau pe piele, trecand de aceasta imaginabil, si atingandu-i simturile care erau amortite. Atipise si se parea ca era dimineata deja, simtea aerul racoritor al diminetii, facand-o sa simta mai bine amorteala ce se inhiba in trupul ei.
Sus In jos
Crocevia di amore.

Crocevia di amore.


Mesaje : 953
Data de inscriere : 18/12/2011
Localizare : Printre randuri.

You can call me evil cause I'm just not like you... Empty
MesajSubiect: Re: You can call me evil cause I'm just not like you...   You can call me evil cause I'm just not like you... EmptyDum Oct 13, 2013 2:52 am

Incepu sa rada cand o auzi si dadu imediat sa'i raspunda:
-Se pare ca tocmai ai incalcat regula nr 1 venind dupaa mine aici, ii explicaaa si apoi see prefacuu lovit dee imbrancelilee ei si cazu brusc in apa, inotand cateva minuteee acoloo.
Apoi see strecuraaa pe langaaa ea sub apa, si'o baga cu capu laaa fund brusc.
Apoi seeee ridica :
-Regula numrarul 2,intr'o confruntaree amicala adversarul iti poatee simti slabiciunilee si te poate prindeee oricand, incepu saa rada si apoi iesi din apa zarind'o pee Paula(sper ca n'am incurcat)
Sus In jos
https://ruffssilalysidulce.forumgratuit.ro
Mc.Dreamy

Mc.Dreamy


Mesaje : 869
Data de inscriere : 18/12/2011
Varsta : 27
Localizare : Wonderland

You can call me evil cause I'm just not like you... Empty
MesajSubiect: Re: You can call me evil cause I'm just not like you...   You can call me evil cause I'm just not like you... EmptyDum Oct 13, 2013 3:01 am

Se simti dusa la fund dintr-o data, dar nu se panica, i placea senzatia.  Ridicandu-se, terminand lupta, se indrepta in spre mal luandu-si pe ea hainele fugind repede in casa sa se usuce ca sa nu raceasca. Trecu pe langa Paula fara sa i arunce vre-o privire si intra in baie incepand sa se usuce si sa se stearga. I era o foame, nici nu observa ca deja era dimineata. Ea se simtea bine la orice ora. Avea un sentiment ciudat, ceva necunoscut. Iesi din baie schimbandu-se in niste haine lejere. (CLICK) Se indrepta incet catre bucatarie zambindu-i Paulei si scoase din frigider o sticla de lapte dand-o peste cap. Se aseza cu coatele pe pultul ce se afla la bucatarie si o privea.
- Cum ai dormit? You look like a mess. Spuse sincera, arata asa de rau zici ca daduse un car peste ea. In timp ce astepta raspunsul, vazu ca Sebastian intra in casa.
Sus In jos
Zombie.

Zombie.


Mesaje : 286
Data de inscriere : 26/12/2011
Varsta : 27

You can call me evil cause I'm just not like you... Empty
MesajSubiect: Re: You can call me evil cause I'm just not like you...   You can call me evil cause I'm just not like you... EmptyDum Oct 13, 2013 5:54 am

Dupa un timp, se gasii in bucatarie. Parul prins, spalatul pe dinti ce nu lipsii, cu toate ca gasii o mica posetuta in baie, avand numele pe ea si mai erau cateva, avand initialele celorlalti. I se pare putin bizar si avea de gand sa il ia la rost pe Sebi in aceasta privinta.
Isi facuse ceaiul si cateva clipe, simtii cum incaperea se inmultii cu inca doi.
Isi intoarse putin capul spre J vazand ca i se adreseaza, si ii zambi scurt, punanadu-si apa clocotita intr-o cana mare. Isi sustinea mai bine, mini paturica pe spate, si pe umeri, peste maieul subtirel cel purta.
- V-ati pus-o deja? ii intreba, sec, razand apoi, stiind bine ca ele doua aveau astfel de glume in program.
Sus In jos
Crocevia di amore.

Crocevia di amore.


Mesaje : 953
Data de inscriere : 18/12/2011
Localizare : Printre randuri.

You can call me evil cause I'm just not like you... Empty
MesajSubiect: Re: You can call me evil cause I'm just not like you...   You can call me evil cause I'm just not like you... EmptyDum Oct 13, 2013 7:22 am

Se uita ciudat la ea, cand ii raspunse si nu-si schimba deloc starea de spirit. Doar zambi si nimic mai mult. Inainta in camera si vru sa se ducaaa la dus, asa ca-si lua cateva haine pe el si se misca, insa pe drum se opri pentru a-i oferi tipei totusi un raspuns. Nu cumva sa ramana in ceata toata dimineata, si s-o roada curiozitatea.
-Da, ne-am distrat atat deee binee, ti-ai fi putut lua floricele si sa vizionezi spectacolul. Am timp si pentru tinee, daca esti asa de curioasa, in dush este spatiu cat pentru doi oameni, ii zise zambindu-i pervers si urca sus.
Se dezbraca si intra imediat in dush lasand usa putin deschisa.
Sus In jos
https://ruffssilalysidulce.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





You can call me evil cause I'm just not like you... Empty
MesajSubiect: Re: You can call me evil cause I'm just not like you...   You can call me evil cause I'm just not like you... Empty

Sus In jos
 
You can call me evil cause I'm just not like you...
Sus 
Pagina 1 din 3Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Azarath Metrion Zinthos :: x OLD x :: arhiva // all rp fans :: x NORMAL RP x :: under the appearence-
Mergi direct la: