Azarath Metrion Zinthos
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 You can call me evil cause I'm just not like you...

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
Mc.Dreamy

Mc.Dreamy


Mesaje : 869
Data de inscriere : 18/12/2011
Varsta : 27
Localizare : Wonderland

You can call me evil cause I'm just not like you... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: You can call me evil cause I'm just not like you...   You can call me evil cause I'm just not like you... - Pagina 3 EmptyLun Oct 14, 2013 11:43 am

Cand se asezara pe pat observa ca durerea incepu sa i apara dinou, asa ca arunca pe jos prosopul acela care deja nu mai era umed la cat de fierbinte era bratul ei, si il atinse cu mana. Simti ... rece? Era rece ca gheata. Nu mai intelegea. Era asa de rece dar parea extrem de fierbinte. Isi ridica ochi asupra ei si o privi.
- E rece! Spuse speriata, nu stia cum sa reactioneze. Era ceva ciudat. Isi luase mana de pe tatuaj si observa o mica schimbare.
Sus In jos
Zombie.

Zombie.


Mesaje : 286
Data de inscriere : 26/12/2011
Varsta : 27

You can call me evil cause I'm just not like you... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: You can call me evil cause I'm just not like you...   You can call me evil cause I'm just not like you... - Pagina 3 EmptyLun Oct 14, 2013 11:48 am

Totul se extindea pe bratul ei si durerea se tinea lant. Isi musca usor buzele, usor gemand, si implorand din priviri ca acea durere dorea sa dispara.
- Simt cum imi patrunde in os... scapana aceste cuvinte prin niste gemete, fiind foarte dificil sa mai spuna ceva coerent si lucid.
Sus In jos
Mc.Dreamy

Mc.Dreamy


Mesaje : 869
Data de inscriere : 18/12/2011
Varsta : 27
Localizare : Wonderland

You can call me evil cause I'm just not like you... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: You can call me evil cause I'm just not like you...   You can call me evil cause I'm just not like you... - Pagina 3 EmptyLun Oct 14, 2013 11:52 am

Privi mai atent tatuajul, auzind vorbele ei, acesta de extindea cam pe jumate de brat, formand noi mici constelatii din forme ciudate. Dintr-o data aparu o inima ce era formata din spini. Ridica din sprancene de uimire mai umpic sa pice pe jos. Se aseza si isi ridica bluza ratandu-si acelasi fix tatuaj in acelasi loc.
- Nu pot sa cred. Ce naiba ti se intampla? Spuse inca cu maneca ridicata. Nu stia cum sau ce sa zica.
Sus In jos
Zombie.

Zombie.


Mesaje : 286
Data de inscriere : 26/12/2011
Varsta : 27

You can call me evil cause I'm just not like you... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: You can call me evil cause I'm just not like you...   You can call me evil cause I'm just not like you... - Pagina 3 EmptyLun Oct 14, 2013 11:55 am

Brusc, durerea disparu. Simtii cum impulsurile de durere ce erau extinse prin propriul corp, se evaporasera brusc. Simtii o relaxare la baza tuturor muschilor, si respirand retinut, isi ridica doua degete tremurande si ii atinse tatuajul care era identic cu a lui J. Isi plimba usor varfurile degetelor pe conturul lui si...
- Cine... ti l-a facut? intreba, incet stiind bine ca o poate auzii chiar si asa.
Sus In jos
Mc.Dreamy

Mc.Dreamy


Mesaje : 869
Data de inscriere : 18/12/2011
Varsta : 27
Localizare : Wonderland

You can call me evil cause I'm just not like you... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: You can call me evil cause I'm just not like you...   You can call me evil cause I'm just not like you... - Pagina 3 EmptyLun Oct 14, 2013 11:59 am

Isi ridica privirea de pe tatuaj, si o privi. Se aseza intr-un colt al patului.
- J-Jake, prietenul meu. Sau fostul, isi spuse ea in gand. In fine, ce dracu s-a intamplat? Spuse nervoasa. Era speriata si nu stia cum sa reactioneze. Tatuajul acela il avea de luni bune, dar nu i se parea ca ceva anume i se intampla. Sau poate... Isi amintea exact ca dupa ce isi facut tatuajul, se rase in cap, isi schimbase comportamentul.. Totul era schimbat.
Sus In jos
Zombie.

Zombie.


Mesaje : 286
Data de inscriere : 26/12/2011
Varsta : 27

You can call me evil cause I'm just not like you... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: You can call me evil cause I'm just not like you...   You can call me evil cause I'm just not like you... - Pagina 3 EmptyLun Oct 14, 2013 12:02 pm

Se lasase pe spate, ducandu-si palmele pe chip si dorii sa nu-si reaminteasca durerea ce o simtii. Nucrederea ca aceea durere se putea compara cu micuta durere de la un tatuaj pe bune, facut in circumstante nromale.
- Uhm, eu... nu am ce sa caut aici. Nu mai intelegea o iota din ce, cine, cum a ajuns, adus-o, aici.
Sus In jos
Continut sponsorizat





You can call me evil cause I'm just not like you... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: You can call me evil cause I'm just not like you...   You can call me evil cause I'm just not like you... - Pagina 3 Empty

Sus In jos
 
You can call me evil cause I'm just not like you...
Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Azarath Metrion Zinthos :: x OLD x :: arhiva // all rp fans :: x NORMAL RP x :: under the appearence-
Mergi direct la: