Azarath Metrion Zinthos
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Emmilian. Horror room.

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 21 ... 38, 39, 40, 41  Urmatorul
AutorMesaj
Mc.Dreamy

Mc.Dreamy


Mesaje : 869
Data de inscriere : 18/12/2011
Varsta : 27
Localizare : Wonderland

Emmilian. Horror room. - Pagina 39 Empty
MesajSubiect: Re: Emmilian. Horror room.   Emmilian. Horror room. - Pagina 39 EmptyVin Mar 02, 2012 8:34 am

Hold.
Intra la Shan care il asigura ca totul era ok, iesi fara sa mai spuna nimica si intra in camera lui.

Shan.
- Nici nu aveam de gand! Spuse zambind. Daca vrei stai cu ea, se poate trezi.
Iesi din camera prvindu-i pe ceilalti.
Se aseza pe canapea si privea in gol.

Abbie.
Isi deschise incet ochi, totul era in ceata.
Parca il zari pe Em umpic, se ridica incet si il privi.
Sus In jos
Crocevia di amore.

Crocevia di amore.


Mesaje : 953
Data de inscriere : 18/12/2011
Localizare : Printre randuri.

Emmilian. Horror room. - Pagina 39 Empty
MesajSubiect: Re: Emmilian. Horror room.   Emmilian. Horror room. - Pagina 39 EmptyVin Mar 02, 2012 8:37 am

Em.
Ii zambi lui Shan apoi ramase singur acolo cu ea, fara sa scoata vreo vorba. Privea pe fereastra o perioada apoi se intoarse si o vazu ridicandu-se. Se aseza langa ea, ajutand-o sa stea. O analiza cu atentie:
-Abbie!nu stia daca o auzea..sau daca isi revenise in totalitate!
Sus In jos
https://ruffssilalysidulce.forumgratuit.ro
Mc.Dreamy

Mc.Dreamy


Mesaje : 869
Data de inscriere : 18/12/2011
Varsta : 27
Localizare : Wonderland

Emmilian. Horror room. - Pagina 39 Empty
MesajSubiect: Re: Emmilian. Horror room.   Emmilian. Horror room. - Pagina 39 EmptyVin Mar 02, 2012 8:44 am

Abb.
Vru sa il opreasca dar observa inelul si se opri ea.
Se aseza incet pe pat.
Isi intoarse privirea in spre el.
Schita un mic zambet dar incepu sa o doara tot corpul.
Inca nu se regenerase total.
Sus In jos
Crocevia di amore.

Crocevia di amore.


Mesaje : 953
Data de inscriere : 18/12/2011
Localizare : Printre randuri.

Emmilian. Horror room. - Pagina 39 Empty
MesajSubiect: Re: Emmilian. Horror room.   Emmilian. Horror room. - Pagina 39 EmptyVin Mar 02, 2012 8:47 am

Em.
O privea cu atentie, urmarindu-i fiecare miscare. Numai vroia sa-l faca sa treaca prin asta din nou. O vazu instabila.
-Abb, zi-mi ceva te rog!Vreau sa stiu daca esti in regula!ii zise privind-o in ochi.
Sus In jos
https://ruffssilalysidulce.forumgratuit.ro
Mc.Dreamy

Mc.Dreamy


Mesaje : 869
Data de inscriere : 18/12/2011
Varsta : 27
Localizare : Wonderland

Emmilian. Horror room. - Pagina 39 Empty
MesajSubiect: Re: Emmilian. Horror room.   Emmilian. Horror room. - Pagina 39 EmptyVin Mar 02, 2012 8:52 am

Abbie.
Se chinui sa scoata o vorba.
- I'm ok, i spuse in soapta. Nu putea sa vorbeasca mai tare o durea cumplit.
Se ridica incet, si privi afara pe geam.
Incepea sa ninga.
Nu i prea placea acest lucru.
Sus In jos
Crocevia di amore.

Crocevia di amore.


Mesaje : 953
Data de inscriere : 18/12/2011
Localizare : Printre randuri.

Emmilian. Horror room. - Pagina 39 Empty
MesajSubiect: Re: Emmilian. Horror room.   Emmilian. Horror room. - Pagina 39 EmptyVin Mar 02, 2012 9:07 am

Se ridica usor de acolo si se duse dupa ea, postandu-se in spatele sau.
O lua usor pe umeri si privi undeva in gol pe fereastra. Parea trista, sau poate doar vremea il facea sa o vada asa. Ii placea sa o aiba din nou acolo.
-I miss you, ii zise in soapta usor.
Sus In jos
https://ruffssilalysidulce.forumgratuit.ro
Mc.Dreamy

Mc.Dreamy


Mesaje : 869
Data de inscriere : 18/12/2011
Varsta : 27
Localizare : Wonderland

Emmilian. Horror room. - Pagina 39 Empty
MesajSubiect: Re: Emmilian. Horror room.   Emmilian. Horror room. - Pagina 39 EmptyVin Mar 02, 2012 9:16 am

Abb.
Se intoarse incet.
- But i'm here, i luase fata in mainile ei micute, si i zambi.
Se simtea rau, dar asta nu o facea sa isi schimbe sentimentele fata de el.
Il imbratisase incet si fin.
- I'm sorry..
Sus In jos
Crocevia di amore.

Crocevia di amore.


Mesaje : 953
Data de inscriere : 18/12/2011
Localizare : Printre randuri.

Emmilian. Horror room. - Pagina 39 Empty
MesajSubiect: Re: Emmilian. Horror room.   Emmilian. Horror room. - Pagina 39 EmptyVin Mar 02, 2012 9:19 am

Em tacu pentru cateva secunde si apoi o lua usor in brate si el fara sa-i mai dea drumul. Spera doar sa nu o raneasca.
-Why?zise usor si cateva clipe mintea lui fu goala. N-ai de ce, n-ai gresit cu nimic.
Sus In jos
https://ruffssilalysidulce.forumgratuit.ro
Mc.Dreamy

Mc.Dreamy


Mesaje : 869
Data de inscriere : 18/12/2011
Varsta : 27
Localizare : Wonderland

Emmilian. Horror room. - Pagina 39 Empty
MesajSubiect: Re: Emmilian. Horror room.   Emmilian. Horror room. - Pagina 39 EmptyVin Mar 02, 2012 9:32 am

Abbie.
I daduse incet drumul apoi se indeparta umpic.
- Nimic, i zambi, apoi iesi incet pe usa afara privi cum ningea, inainta inainte, inchise ochi si mergea incet.
Se simtea rau, vroia sa fie singura, dar nu stia dece avea sentimentul ca, ceva rau se va intampla.
Sus In jos
Crocevia di amore.

Crocevia di amore.


Mesaje : 953
Data de inscriere : 18/12/2011
Localizare : Printre randuri.

Emmilian. Horror room. - Pagina 39 Empty
MesajSubiect: Re: Emmilian. Horror room.   Emmilian. Horror room. - Pagina 39 EmptyVin Mar 02, 2012 9:37 am

Em.
Lucrurile incepeau sa devina ciudate si iarna de cele mai multe ori, il facea pe Em sa se simta nesigur pe fortele sale. Era prea frig, lucrurile erau la fel peste tot si locurile erau ciudate. Privi o perioada pe geam gandindu-se la toti ce se intamplase. Stia poate ca urma ceva, ceva mai mare si ma puternic ca tot ce se intamplase pana in momentul acela. Lua geaca aceea pe el si pleca afara dupa Abbie. Calca usor pe zapada care se asternuse doar urmarind-o cu privirea. Doar vroia sa vada ce are de gand. De cand se intorsese nu o mai intelegea deloc. Se simtea ciudat ca nu-i vorbeste. Facu cativa pasi spre ea, atent dar ramase la distanta.
-What's wrong?
Sus In jos
https://ruffssilalysidulce.forumgratuit.ro
Mc.Dreamy

Mc.Dreamy


Mesaje : 869
Data de inscriere : 18/12/2011
Varsta : 27
Localizare : Wonderland

Emmilian. Horror room. - Pagina 39 Empty
MesajSubiect: Re: Emmilian. Horror room.   Emmilian. Horror room. - Pagina 39 EmptyVin Mar 02, 2012 9:41 am

Se opri incet, si se intoarse chiar avea de gand sa i spuna, macar majoritate din cele intamplate.
- Em, i'm not the one for you, you have every girl you want, why me.. why you'll chose me? Spuse incolacindu-si mainile.
Se dadu mai in spate cand incerca sa se aproprie de ea.
Sus In jos
Crocevia di amore.

Crocevia di amore.


Mesaje : 953
Data de inscriere : 18/12/2011
Localizare : Printre randuri.

Emmilian. Horror room. - Pagina 39 Empty
MesajSubiect: Re: Emmilian. Horror room.   Emmilian. Horror room. - Pagina 39 EmptyVin Mar 02, 2012 9:49 am

Em.
Nu intelegea de pe il intreba astfel de lucruri in momentul asta, dar o privi ciudat si inttrebator, blocandu-se cateva minute. Numai facu pasi spre ea, cand o vazu ca se indeparteaza. Nu stia de ce il respingea in felul acela, dar intr-un fel se temea. Ii era frica sa-i vorbeasca, sa-i raspunda...sau sa se apropie de ea.
-Because...., lasa propozitia in aer pentru ca nu stia ce raspuns sa-i dea mai exact, because you're special, you're honest...different and you understand me but you don't judge me for something or ..I don't know.
Nu o mai intreba nimic si astepta sa vada ce zice in continuare.
Sus In jos
https://ruffssilalysidulce.forumgratuit.ro
Mc.Dreamy

Mc.Dreamy


Mesaje : 869
Data de inscriere : 18/12/2011
Varsta : 27
Localizare : Wonderland

Emmilian. Horror room. - Pagina 39 Empty
MesajSubiect: Re: Emmilian. Horror room.   Emmilian. Horror room. - Pagina 39 EmptyVin Mar 02, 2012 10:01 am

Nu stia ce si cum sa i mai explice.
- You, really need to understand that i'm not the only one, who loves you, care about you, miss you when you aren't there.. there are some really good girls, who are waiting for you, and they are maybe made for you. Se opri umpic. Maybe i'm the only one who isn't belong to you..
Pana si pe ea o durea ca i spuna toate acelea.
Sus In jos
Crocevia di amore.

Crocevia di amore.


Mesaje : 953
Data de inscriere : 18/12/2011
Localizare : Printre randuri.

Emmilian. Horror room. - Pagina 39 Empty
MesajSubiect: Re: Emmilian. Horror room.   Emmilian. Horror room. - Pagina 39 EmptyVin Mar 02, 2012 10:07 am

Inceapa sa se sperie de acum si lucrurile nu prea ii mai placeau chiar asa de mult. Se duse spre ea si o apuca usor de brate privind-o atent in ochi.
-No, i don't want someone else, you undersand me?I want you, now and forever because you're the best things that's ever been mine!
Se opri cateva secunde:
-Why you do this, now?For what, for who..why?Because of Shan, or Rhea...or what?Nobody know who i am ...and what i think about life, about wrong things...or why i'm cold with people...you're the only one who understand and accept me for what i me and love me.
Sus In jos
https://ruffssilalysidulce.forumgratuit.ro
Mc.Dreamy

Mc.Dreamy


Mesaje : 869
Data de inscriere : 18/12/2011
Varsta : 27
Localizare : Wonderland

Emmilian. Horror room. - Pagina 39 Empty
MesajSubiect: Re: Emmilian. Horror room.   Emmilian. Horror room. - Pagina 39 EmptyVin Mar 02, 2012 10:13 am

Il asculta cu atentie privindu-l in ochi.
- I really fucking love you but we are not made for each other! Chiar vroia sa il raneasca, asa il putea avea in sigurata. I veni sa planga si asa ca isi dadu drumu dece sa mai astepte, si asa era cam terminat totul din ea.
Sus In jos
Crocevia di amore.

Crocevia di amore.


Mesaje : 953
Data de inscriere : 18/12/2011
Localizare : Printre randuri.

Emmilian. Horror room. - Pagina 39 Empty
MesajSubiect: Re: Emmilian. Horror room.   Emmilian. Horror room. - Pagina 39 EmptyVin Mar 02, 2012 10:18 am

Em.
Vazu oarecum ce incerca sa faca desi nu putea sa inteleaga. Se apropie de ea stergandu-i lacrimile usor si privind-o cateva minute gandindu-se, la o strategie buna. Nu-l pacalea, nu reusea sa o faca, nu ea..o cunostea prea bine, de prea multi ani.
-I have no idea how much i love you...when you're dead, i wanted to die too because i didn't want to stay in the reality without you...You're all for me, Abbie. Understand?And now..i can't understand why you do this...because if you think this...yesterday, you did;t say that you want to married with me!
Sus In jos
https://ruffssilalysidulce.forumgratuit.ro
Mc.Dreamy

Mc.Dreamy


Mesaje : 869
Data de inscriere : 18/12/2011
Varsta : 27
Localizare : Wonderland

Emmilian. Horror room. - Pagina 39 Empty
MesajSubiect: Re: Emmilian. Horror room.   Emmilian. Horror room. - Pagina 39 EmptyVin Mar 02, 2012 10:25 am

Abbie.
Il impisne departe de ea.
- This is me tryn, to take care of you! Please don't make things harder! Degeaba i sterse lacrimile ea inca le avea. Se indeparta incet in spre padure.
Nu stia daca el mai era in spate.
Sus In jos
Crocevia di amore.

Crocevia di amore.


Mesaje : 953
Data de inscriere : 18/12/2011
Localizare : Printre randuri.

Emmilian. Horror room. - Pagina 39 Empty
MesajSubiect: Re: Emmilian. Horror room.   Emmilian. Horror room. - Pagina 39 EmptyVin Mar 02, 2012 10:32 am

Em.
Intr-un fel intelesese dar tot era confuz. Se duse dupa ea si o lua usor lipind-o timid de un copac, privind-o atent.
-Don't do this. But...just say it!What's wrong.
Si brusc simti prezenta cuiva necunoscut in spatele sau dar nu se intoarse.
-So ..sweeeet!zise tipa aceea ranjind spre cei doi.


Ultima editare efectuata de catre Crocevia di amore. in Vin Mar 02, 2012 10:38 am, editata de 1 ori
Sus In jos
https://ruffssilalysidulce.forumgratuit.ro
Mc.Dreamy

Mc.Dreamy


Mesaje : 869
Data de inscriere : 18/12/2011
Varsta : 27
Localizare : Wonderland

Emmilian. Horror room. - Pagina 39 Empty
MesajSubiect: Re: Emmilian. Horror room.   Emmilian. Horror room. - Pagina 39 EmptyVin Mar 02, 2012 10:37 am

Abb.
Nu putea sa i spuna dar vazuse ca aparu cineva.
- Here is the reason..
O privi urat.
Sus In jos
Crocevia di amore.

Crocevia di amore.


Mesaje : 953
Data de inscriere : 18/12/2011
Localizare : Printre randuri.

Emmilian. Horror room. - Pagina 39 Empty
MesajSubiect: Re: Emmilian. Horror room.   Emmilian. Horror room. - Pagina 39 EmptyVin Mar 02, 2012 10:40 am

Em.
Se simtea din nou in mijloc in momentul in care nu stie despre ce este vorba. Ar fi tranti ceva dar se departa de ea cateva secunde.
-Please, explain me what happen with you and with ...you, arata spre tipa aceea.
-Why the things go again and again?
Sus In jos
https://ruffssilalysidulce.forumgratuit.ro
Mc.Dreamy

Mc.Dreamy


Mesaje : 869
Data de inscriere : 18/12/2011
Varsta : 27
Localizare : Wonderland

Emmilian. Horror room. - Pagina 39 Empty
MesajSubiect: Re: Emmilian. Horror room.   Emmilian. Horror room. - Pagina 39 EmptyVin Mar 02, 2012 11:00 am

Se duse in fata lui si o privi.
- Dece te-ai intors, am facut totul ok, ce mai vrei? See me dead? Or that was you.
Sus In jos
Crocevia di amore.

Crocevia di amore.


Mesaje : 953
Data de inscriere : 18/12/2011
Localizare : Printre randuri.

Emmilian. Horror room. - Pagina 39 Empty
MesajSubiect: Re: Emmilian. Horror room.   Emmilian. Horror room. - Pagina 39 EmptyVin Mar 02, 2012 11:04 am

Privi spre cei doi:
-Ca sa termin ce am inceput, acum cateva zile.De cele mai multe ori, cand te intorci dintr-o categorie ne aduci cadouri. De data asta vine de la mine, direct cu surpriza, zise zambind spre ea.
Sus In jos
https://ruffssilalysidulce.forumgratuit.ro
Mc.Dreamy

Mc.Dreamy


Mesaje : 869
Data de inscriere : 18/12/2011
Varsta : 27
Localizare : Wonderland

Emmilian. Horror room. - Pagina 39 Empty
MesajSubiect: Re: Emmilian. Horror room.   Emmilian. Horror room. - Pagina 39 EmptyVin Mar 02, 2012 11:13 am

O privi nervoasa.
- Nici sa nu te gandesti sa te atingi de ei, nici macar umpic.
Se aproprie incet.
- What do you want? Spuse trista.
Sus In jos
Crocevia di amore.

Crocevia di amore.


Mesaje : 953
Data de inscriere : 18/12/2011
Localizare : Printre randuri.

Emmilian. Horror room. - Pagina 39 Empty
MesajSubiect: Re: Emmilian. Horror room.   Emmilian. Horror room. - Pagina 39 EmptyVin Mar 02, 2012 11:16 am

Se duse aproape de ea fara sa o loveasca si isi arunca privirea spre Em stiind ca isi aducea aminte cine era, dar se intoarse la Abbie.
-It's just a simple and dangerous game, with love ..with powers , between our life...for all of them.
Se intoarse si vru sa plece.
-Just remember important things ... because in a day will be too late for them.
Sus In jos
https://ruffssilalysidulce.forumgratuit.ro
Mc.Dreamy

Mc.Dreamy


Mesaje : 869
Data de inscriere : 18/12/2011
Varsta : 27
Localizare : Wonderland

Emmilian. Horror room. - Pagina 39 Empty
MesajSubiect: Re: Emmilian. Horror room.   Emmilian. Horror room. - Pagina 39 EmptyVin Mar 02, 2012 11:21 am

O privi incet cum pleaca.
Se intoarse incet in spre el, stia ca avea sa o respinga.
- I did it for you..
Sus In jos
Continut sponsorizat





Emmilian. Horror room. - Pagina 39 Empty
MesajSubiect: Re: Emmilian. Horror room.   Emmilian. Horror room. - Pagina 39 Empty

Sus In jos
 
Emmilian. Horror room.
Sus 
Pagina 39 din 41Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 21 ... 38, 39, 40, 41  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Sebastian. WORST ROOM

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Azarath Metrion Zinthos :: x OLD RPG FANS x :: Haunted House :: Dormitoarele-
Mergi direct la: